Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pedofil áldozata lett a lányom?

Pedofil áldozata lett a lányom?

Figyelt kérdés

Veszélyben a gyermekem! Segítsetek!

Pár napja tudtam meg, hogy a 16 éves kamasz lányom nagy bajban van. Interneten csábította el egy 20 évvel idősebb férfi. Eleinte kedves szavakkal magához édesgette, majd hónapok múltán előjött a durva, pedofil énje. Képeket kezdett küldözgetni neki, kezdetben csak lenge öltözetben, majd meztelenül, illetve a hímtagjáról. Az írásai egyre perverzebbé, közönségesebbé váltak. Azt is megtudtam, hogy hetente többször telefonban ki is elégítette magát. Személyes találkozásra szerencsére nem került sor.

Időközben vége szakadt a „kapcsolatnak”, mert kiderült, hogy a férfinak felesége van. Mégis rettegek, hogy esetleg újra felveszi a kapcsolatot a lányommal.

Iszonyatos dühöt érzek ez iránt a szörnyeteg iránt, és magamat okolom, amiért mindez a hátam mögött történt, és ilyen későn szereztem róla tudomást.

Ti a helyemben mit tennétek? Hogyan óvhatnám meg a gyerekemet?


2013. aug. 27. 00:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%

Nem megóvni kell a lányt,hanem okítani!Mondd már el neki,hogy hülye volt,amiért ezzel a asival beszélt!!Mondjuk ő is tudja,hiszen hatalmasat csalódhatott.De ha már az írásaik megvannak,akkor nem néznéd meg esetleg,hogy a kislányod miket írogatott?..mert az is fontos,ugyanis ha ő akarja,akkor szabad az út a pasinak,sajnos!

Amúgy kicsit fogd szigorúbban ezt a lányt.Nem viccből mondom,de igencsak elengedted!

2013. aug. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%

Ne haragudj, hogy ezt irom, de a lanyodnak lehetett volna egy kicsit tobb esze. En 14 eves vagyok...igen, 14! Es velem is volt mar olyan, nem is egyszer, hogy idosebb ferfi akart elcsabitani. Hogy mit csinaltam? Letiltottam! Mar az elso gyanus mondatanal..

Es kepzeld, az utcan is probalt felszedni mar ket ferfi egy 32 eves meg egy mekis csavo.. Mindketott elkuldtem a p*csaba.

Hogy mit tegyel? Honnan tudtad meg ezeket a dolgokat? A lanyod tud rola, hogy tudod? Ha igen, akkor mondd meg neki, hogy szakitson meg vele minden kapcsolatot, hogy veletlenul se tudja ujra megkeresni! Ha nem, akkor pedig surgosen beszelj errol a lanyoddal es mondd el ugyanezt!

Es ne erzed magad rosszul emiatt! Sajnos a mai vilagban egyre tobb az ilyen ember es neha elkerulhetetlenek az ilyen dolgok.

2013. aug. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

16 év fölött már nincs pedofilia...


lányodat megkérdezted mi a véleménye erről? Mert ha a lányod is elítéli ezt akkor nyilván a csávó hiába probálja felvenni vele a kapcsolatot, ha ő paszolja

2013. aug. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
29%

Van valami kézzel fogható bizonyíték? Email, chat lementve, bármi? Utána irány a rendőrség. Elhiszem, hogy a gyereket nem jó ennek kitenni, de gondolj bele, hogy a lányod után lesz egy következő, akit lehet, hogy meg is erőszakol. És ha egy előző áldozata feljelentette volna, akkor meg a tiéddel nem történik ez.


A lányoddal viszont ezt őszintén meg kell beszélni, nem vádaskodva, de el kell magyarázni, hogy hogyan védheti meg magát az ilyen helyzetekben.

2013. aug. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
Jó régen történt, tévé már volt, számítógép még nem. Zsúfolt nagykörúti villamos, voltam vagy 14 éves. Nagy darab öreg pasi gátlástalanul fogdosott, sőt benyúlt a szoknya alá és ocsmányságokat súgott a fülembe. Nagyon féltem, de nem tudtam menekülni, olyan szorosan állt a tömeg. A következő megállóban sikerült eljutnom az ajtóhoz, de a szoknya elszakadt alul. És jött utánam a mocsok, én meg bemenekültem egy boltba. Nem jöttem ki sokáig. Álmomban ne jöjjön elő az ilyen pedofil mocsok.
2013. aug. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
19%
Sajnos a neten bármi megtörténhet. A pedofilokat lépre szokták csalni, a nyomozó kislánynak álcázza magát a neten, a pedofilok megkeresik, lesz bizonyíték és leleplezés. Ezért kellene bizonyítékokat találnod és feljelenteni, hogy megtalálhassák.
2013. aug. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ez nem pedofil, csak "mezei" perverz. Pedofil nemileg éretlen gyerekekre bukik.
2013. aug. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%

Már azt hittem komoly kérdés. De ez nem az. A lányod 16 éves és lassan felnő.

A világ pedig tele van ilyen pasikkal. Akik könnyű kalandot keresnek feleségük mellett. Te tündérmesében élsz? Vagy mi a baj? A lányod ráadásul kamasz, még az is lehet hogy bosszantásnak szánta. Semmilyen kára nem fog származni ebből. Azt kell megtanulnia hogy olyannak mondjon igent aki méltó hozzá. Szóval csak akkor tudod segíteni ha önbizalmat adsz neki. De olyan érzésem van hogy neked sincs valami túl sok szóval nem meglepő ha ilyeneket csinál.

Rettegésre meg semmi okod. A lányod is fog csalódni, de ő már nem kislány. Most keresi a saját útját. A túlaggódás csak ront a helyzeten.

2013. aug. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%

Pedofilok nem 16 évesekre bukik, hiszen azok már majdnem kész nők. Ők a gyerekekre buknak 2-10 év körüliekre..

A lányod 16 évesen mérhetetlenül buta vagy tájékozatlan ha interneten keresztül ilyen könnyen becsapták. Te mint szülő szintén hibás vagy, mert nem tájékoztattad a lányodat.

2 lányom van 14-16 évesek. Mindkettő kellőképpen fel van világosítva,,

2013. aug. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%
Ez teljesen legális, miért hisztizel? A lányod nem nevelted meg.
2013. aug. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!