Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pedofil áldozata lett a lányom?

Pedofil áldozata lett a lányom?

Figyelt kérdés

Veszélyben a gyermekem! Segítsetek!

Pár napja tudtam meg, hogy a 16 éves kamasz lányom nagy bajban van. Interneten csábította el egy 20 évvel idősebb férfi. Eleinte kedves szavakkal magához édesgette, majd hónapok múltán előjött a durva, pedofil énje. Képeket kezdett küldözgetni neki, kezdetben csak lenge öltözetben, majd meztelenül, illetve a hímtagjáról. Az írásai egyre perverzebbé, közönségesebbé váltak. Azt is megtudtam, hogy hetente többször telefonban ki is elégítette magát. Személyes találkozásra szerencsére nem került sor.

Időközben vége szakadt a „kapcsolatnak”, mert kiderült, hogy a férfinak felesége van. Mégis rettegek, hogy esetleg újra felveszi a kapcsolatot a lányommal.

Iszonyatos dühöt érzek ez iránt a szörnyeteg iránt, és magamat okolom, amiért mindez a hátam mögött történt, és ilyen későn szereztem róla tudomást.

Ti a helyemben mit tennétek? Hogyan óvhatnám meg a gyerekemet?


2013. aug. 27. 00:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
94%
A sok sötét feljelentésről írogat, mikor 14 év felett nem is büntethető ha lefekszenek.
2013. aug. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
96%
(Erkölcsileg elítélendő, de nem ez a kérdés.)
2013. aug. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
1%
Feljelenteni próbáltad már?
2013. aug. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
80%
A feleségnek egyszerűbb szólni és hatásosabb.
2013. aug. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

És miért jelentenéd fel?

Zaklatásért lehetne feljelenteni, ha a telefonon hívogatja, és nem hagyja abba. De ugye már abbahagyta.

Egyéb helyről a neten meg le lehet tiltani.

Viszont a lányod sem nagyon igyekezett, ha hónapokig tartott a dolog. Inkább vele beszélgess el.

2013. aug. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben a lányod egyáltalán nem "áldozat", inkább partner. 16 év felett meg már nem pedofília, hiszen már szinte felnőtt, a pedók meg a gyerekekre buknak.
2013. aug. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as kommentelonek igaza van. 14 eves korig szamit pedofilianak. 16-tol mar nem az. Btk-ban is elolvashatod es lathatod, hogy mar nem bunteti a torveny. Valoszinu, hogy a lanyod is szerepet jatszott ebben. Le kellene ulnod es beszelgetned a lanyoddal, hogy mi tortent pontosan, o mennyire szerette volna ezt a dolgot? Az is lehet, hogy o viselkedett ugy amivel felkeltette egy ennyivel idosebb ferfi erdeklodeset. Lehet, hogy a lanyod is kuldott neki fotokat amit most letagad. Ne feltetlen az idosebb ferfit vadold, eloszor utana kell jarni mi tortent. Hogyan tudta kielegiteni magat a telefonban, ha mondjuk a lanyod lerakja a telefont? (Ezt hetente tobbszor is.) Lehet, hogy a lanyod idosebbnek adta ki magat, mint 16. Ezeket a kerdeseket nem artana atgondolni es vele tisztazni elso korben.
2013. aug. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
92%
A lányoddal kellene elbeszélgetned és elgondolkodnod magadon, hogyan nevelted a gyermeked...
2013. aug. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez nem pedofília, nem vagy tisztában a szó jelentésével.... A lányod egy tipikus mai buta kis tini r....c, aki játssza az eszét, mar ne is haragudj.....
2013. aug. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

"Azt is megtudtam, hogy hetente többször telefonban ki is elégítette magát."


Nekem erről csak ez jut eszembe:


A kis nyuszi zokog az erdőben. Arra megy a medve és megkérdezi:

- Miért sírsz, kisnyúl?

- Mert megerőszakoltak.

- Hol?

- A folyóparton.

- Mikor?

- Tegnapelőtt... meg tegnap. - pityereg a nyúl. - És most megint odamegyek...

- De miért? Hisz megint megerőszakolnak!

- Hát pont azért!

- Akkor meg miért sírsz?

- Mert naponta csak egyszer mehetek...

2013. aug. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!