Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg sok lenne a 4 kapcsola...

Tényleg sok lenne a 4 kapcsolat egy lánynak? Miért gondolja így anyukám?

Figyelt kérdés

Barátnőm nekem az 1. akivel lefeküdtem, neki én a 4. vagyok, és anyukám szerint ez sok, pedig úgy tudom ő nem az a házasság után lehet csak szex típus, ahogy én sem.

Szerintem nagyon kevés az olyan lány aki 25 éves korára 4 nél kevesebb férfival feküdt le, sőt általában több partnerük is van.

Úgy érzem nincs fogalma róla hogy megy ma ez.

Ti mit gondoltok?Tényleg sok lenne?


2013. aug. 26. 22:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%

Barátaid nincsenek?

Amúgy hja egyedüli fiú gyerek vagy és apud sem él veletek, akkor esélyes, hogy anyád az összes nőt/kapcsolatodat meg akarja majd fúrni az életedben!

2013. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

(barátaim nincsenek, megszakítottam velük a kapcsolatot mert kiderült, hogy kibeszéltek a hátam mögött)

Apukámmal is szoktam beszélgetni, bár ő keveset van itthon, így csak ritkán.

2013. aug. 26. 23:08
 13/23 anonim ***** válasza:
90%
Félő, hogy anyukád olyan anyós lesz, mint itt az Anyós-após rovatban feltünő szösszenetek, amit a kétségbeesett leányzók írnak. Nem bántásból, hanem mert egyke fiú vagy, és sokmindent megosztasz anyukáddal, baráti köröd nincs. Tehát azzal a szöveggel, hogy félt és jót akar neked, bizony a háttérből írányítja a szálakat.
2013. aug. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
attól még nem irányít, de ez szarul esik, hogy ilyenekt mond, más meg nincs akivel bizalmasan tudnék beszélni:/
2013. aug. 26. 23:28
 15/23 anonim ***** válasza:
85%

És legalább leteremtetted?

Vagy majd ha jön barátnőd, akkor anyád beindul: 2Szevasz Juliám! Hallom a fiam előbb már hárman megraknák a lyukad!"

2013. aug. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%

Van ilyen korú gyerekem, MI bizalmasan meg szoktuk beszélni az élet dolgait, a barátnőit is.

Viszont nem k*ztam még le egyiket se, anyád meg lényegében ezt tette.


Mondjuk - finoman szólva - visszaélt a bizalmaddal.

Egy nőn amúgy nem látszik, hogy hány pasija volt, egyszerűen ki akarta szedni belőled.

2013. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
75%
dolgozol v tanulsz? próbálj ismerkedni, haverkodni. A kérdéstől független tanács,kellenek a barátok. sajnálom, hogy így alakult h. 23 évesen nincs baráti köröd. legyen egy privát szférád, amiről nem tudnak a szüleid. Én azon kiakadtam, amikor egyik barátnőm szintén így járt, és a peteérési ciklusát a pasija az anyjával számolta ki. Na neeeee! Haverok/barátok között ez megint más társalgási szintet üt meg (mármint nem a peteérés, hanem h. gáz e ha a nőmnek 3 pasija volt előttem), mert azonos korúak feltehetőelg azonosan is vélekednek dolgokról, legalábbis az ő szemléletükkel jobban lehet azonosulni. Mint Te is írtad ő régimódi gondolkodású, tehát máris elbizonytalanított, h. sok e v kevés barátja volt e. Amúgy nem hiszem h. ez gondot okozhatna kettőtőkné. Mert ha neki ennyi tapasztalatra volt szüksége, ahhoz h. megállapodjon, akkor ez így jó. Te is egy első lennél valakinek, benne van a pakliban, hogy egy reggel úgy ébred fel, hogy mást is ki akarok próbálni. Mint egy másik ismerősöm, aki 16 éves kora óta együtt van a barátjával, immár férjével és művészi módon csalja 24 éves kora óta, mert akkor jött rá a sexuális forradalom, de amúgy meg jól elvannak.
2013. aug. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

levelezőn végzem az egyetemet és dolgozok mellette, barátokat keresek de nehéz találni igazi nagybetűs barátokat, akik a háta mögött sem beszélik ki az embert.

Olyan barátok meg inkább nem kellettek akiknek csak a piáláson meg bulizáson jár az eszük, meg hogy hogy igyák el a fizetésüket.


Igen ez ennyiből jó, hogy már ő "kiélte" magát és nem lesz az, hogy másra vágyik, azt mondta, hogy ha neki az első lennék akkor sem akarna soha mást, a másik 3 kapcsolatának sem ő vetett véget, hanem elmúlt a szerelem a másik félben állítólag.

2013. aug. 27. 00:35
 19/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem sok. Anyáddal meg ne beszélj erről. Ennyi idősen meg egyedül is el kellene tudnod ezt dönteni és ne várd hogy szüzen esnek eléd a nők ennyi idősen -.-
2013. aug. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
9%

Én 5 fiúval voltam szexuálisan, kapcsolatom 4 volt, vagyis még van is, páromnak előttem csak 1 lány volt, sokaig aggódtam is emiatt, mert egy fiúnál kevés a 2 lány


Viszont én is soknak éreztem, miután 3 fiút bevittem a családba, hogy 4.-et már nem akarok, csak ha tudom,mhogy a férjem lesz.

Hamarabb bemutattam a páromat, de a férjem lesz:)

Nekem az 5 férfit 18-21 éves koromig sikerûlt összeozi, pedig nem ugráltam ágyból ágyba... 2 egy estés volt benne, az egyik fiúba szerelmes voltam... A másik pedig hát csak űgy sikerült, De legalább megtanultam, hogy érzelem nélkül nekem nem megy, erre jó volt.

A többi kapcsolatban volt..

3 hónapos kapcsolat, azért lett vége, mert megcsalltak, ekkor a régi plátói szerelmemmel votl kapcsolatom.. De tudtuk h nem lesz belőle semmi, 1,5 éves kapcsolat következett.., rájöttem, hogy nem tudom vele leélni az életem.. 1 évig senki, ekkor jöttem az egyetemen össze egy sráccal buliban, nem is volt jó (érzelmek nélkül nekem nem jó ezek szerint) 2 hétre rá összejöttem a vőlegényemmel..

Haba számokat nézem sok

De ha végignéztem az egészet, akkor egyáltalán nem...

Szerintem

2013. aug. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!