Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg sok lenne a 4 kapcsola...

Tényleg sok lenne a 4 kapcsolat egy lánynak? Miért gondolja így anyukám?

Figyelt kérdés

Barátnőm nekem az 1. akivel lefeküdtem, neki én a 4. vagyok, és anyukám szerint ez sok, pedig úgy tudom ő nem az a házasság után lehet csak szex típus, ahogy én sem.

Szerintem nagyon kevés az olyan lány aki 25 éves korára 4 nél kevesebb férfival feküdt le, sőt általában több partnerük is van.

Úgy érzem nincs fogalma róla hogy megy ma ez.

Ti mit gondoltok?Tényleg sok lenne?


2013. aug. 26. 22:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem sok. Manapság a 15 éves lányok is sokkal több fiúval voltak ennél... De ez lényegtelen! Mivel szerintem nem az határoz meg egy embert, hogy hány fiúval volt (gondolom ez a lány, akivel együtt vagy, nem az a típus, aki minden héten mással van). Már nem vagytok 16-18 évesek, simán belefér ennyi kapcsolat szerintem, ettől nem kell rossznak elkönyvelni a lányt.


Egyébként nekem ebben a történetben az a legfurcsább, hogy az anyukád tudja, pontosan hány fiúval volt eddig a párod. Én biztosan kiakadnék, ha az én barátom ilyenekről beszélgetne anyukájával...

18/L

2013. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem sok, sőt, 25 éves korára a nők nagy része több férfival volt jóval, mint 4. Anyád valószínűleg régimódi, de ez nem normális hozzáállás. Ne hagyd magad, nem ku.rva a barátnőd egyáltalán.
2013. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

hány éves vagy?

és egyáltalán mi a fenének mondod el anyádnak, hogy a barátnőd hány férfival feküdt le? mi köze hozzá?

2013. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
zavar, hogy volt előttem mással is, de akkor engem még nem ismert és én sem őt, el kell fogadnom, ez van, anyukám tényleg kicsit régimódi
2013. aug. 26. 22:21
 5/23 A kérdező kommentje:
23 vagyok, ne magamtól mondtam el, de egyik nap ezt mondta: látszik rajta, hogy már sok pasival volt, erre mondtam neki, hogy megvédje ma barátnőmet, hogy én vagyok a negyedik neki.
2013. aug. 26. 22:22
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Talán nem kéne anyukád orrára kötni a csajod szexuális eloéletét!?!?
2013. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Az hogy látszik egy nőn, hogy sok pasival volt? Anyádnak valószínűleg már alapból is van baja a barátnőddel, ez csak egy olyan hülyeség amit kipécézett magának.
2013. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Anyád csak kötözködni akart!

Mivel eddig nem volt csajod, most beijedt, hogy jaj elveszik tőlem a picifiam! És amúgy meg semmi köze hozzá, hány pasival volt a barátnőd!

2013. aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

Talán ezt nem anyukáddal kéne megbeszélni.

Amúgy sejtem, hogy nem a barátnőd mondta el neki a pasijai számát....

2013. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
valakivel márpedig meg kell beszélnem, ha tanácsot szeretnék (amit nem biztos hogy megfogadok) de meghallgatom, mivel más emberrel nem tudom a dolgaim megbeszélni.
2013. aug. 26. 23:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!