Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nyernél a lottón, vagy más...

Ha nyernél a lottón, vagy más hasonló játékban nagyobb összeget hogyan mondanád el a szüleidnek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 10:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Csak simán leraknék eléjük egy köteg pénzt. :D
2013. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Édesanyám, költözünk az olasz tengerpartra, nyertem a lottón!


Valahogy így.

2013. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
jaj, csak nem te nyerted meg pár hete a milliárdos hatos lottónyereményt?
2013. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azonnal elhagynám az országot, és olyan helyre költöznék ahol az ingyenélő, lusta, léhűtő családom soha nem talál meg. :D
2013. aug. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
7-es. A lottónyeremény nem közös. Tudtommal a nyeremény, az örökölt és az ajándékba kapott dolgok nem képezik részét a közös vagyonnak. Ha nagy összeget nyernék, nem mondanám el senkinek, még a szülőknek sem. Nem azért mert nem szeretem őket, csak attól félnék, hogy örömükben véletlenül elmondják valakinek, pedig én titkolni szeretném. Nagyon sok az irigy és rosszindulatú ember, sajnos. És apránként támogatnám őket mindenféle olyan dolgokkal, amire szükségük van.
2013. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
miután a férjemmel megbeszéltem, hogy kinek-mennyit, mire-mennyit, valószínűleg egy Lexusszal mennék haza, mert apám álma egy olyan autó. Kötnék egy piros masnit a tetejére. Szerintem nem kellene mondanom semmit :)
2013. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A linkben levezetik hogy közös...

7. 8.

2013. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném tőlük: -Holnap dolgozol?

Feltételezett válasz, - Igen.

-Akkor rosszul tudod. Mostmár nem dolgozol...

2015. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!