Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kapok dicséretet,...

Miért nem kapok dicséretet, bokot tőle sosem?

Figyelt kérdés
Barátom sosem bokol, dicsér ami hiányzik nekem. Nem kell agyon dicsérnie, de jól esne ha néha kapnék tőle pozitiv visszajelzést. Önbizalmam mellette nem sok, pedig 19 évvel fiatalabb vagyok nála és nem tartom magam csunyanak sem. A haverjai többet bokolnak nekem ha találkozok velük. Miért lehet ez? 23/n
2013. aug. 23. 21:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Olvassátok el Chapman doktor könyvét a szeretetnyelvekről. Röviden próbálom felvázolni. Nem egyezik a sz.nyelvetek. Te akkor érzed, hogy szeret a párod, ha bókol, ha dícsér, ha elismer. Ő máshogy adja a tudtodra, pl sok érintéssel, vagy odafigyeléssel, vagy ajándékokkal. Ezeket viszont te nem érted, mert nem ez a sz.nyelved. Ezen persze lehet változtatni, ha felismeri az ember, hogy mindössze ez a probléma. Szóval javaslom a könyvet.
2013. szept. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!