Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kapok dicséretet,...

Miért nem kapok dicséretet, bokot tőle sosem?

Figyelt kérdés
Barátom sosem bokol, dicsér ami hiányzik nekem. Nem kell agyon dicsérnie, de jól esne ha néha kapnék tőle pozitiv visszajelzést. Önbizalmam mellette nem sok, pedig 19 évvel fiatalabb vagyok nála és nem tartom magam csunyanak sem. A haverjai többet bokolnak nekem ha találkozok velük. Miért lehet ez? 23/n
2013. aug. 23. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Azért van, mert nagy a korkülönbség.
2013. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet, de épp, hogy az idősebb férfiak örülnének és bokolnanak fiatalabb nojuknek.
2013. aug. 23. 21:05
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Tapasztalat. Sokkal lekezelőbbek és nyeregben érzik magukat az idősebbek...

Lapát...

2013. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.Az én párom 13 évvel idősebb, Es még 10 év után is állandóan bókol. Szerintem nem kor függő.
2013. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem kor függő szerintem sem, de akkor mi lehet a baj?
2013. aug. 23. 21:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj vele beszélni erről, de ne lecseszősen, inkább csak emlegesd hogy jól esne. Amúgy is egyes nők képesek ezt túldrámázni, és nem veszik észre azokat a jeleket, gesztusokat amiket a pasi dicséretnek szán, vagy nem veszik észre a tetteket, és inkább csak a szavakat akarják hallani, holott az sokszor sokkal üresebb.
2013. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Figyeld a testét, az sokkal többet mond minden szónál - na ez echte Raffaello reklám-szöveg lett :D.


Komolyan. A barátom engem sem dicsérget, egyszerűen Cica, Cicó, Cicc vagyok, de a tekintete (a szemébe nézek és elpirulok, vagy vigyorgok, mint a vadalma), a gesztusai (lágy, finom érintés, simogatás...) simán felérnek egy-egy bókkal.

2013. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van, akit nem úgy szocializáltak, hogy bókoljon. Vagy az exek nem tudták anno lereagálni normálisan a bókokat, ezért leszokott róluk. Ha neked ez hiányzik, említsd meg neki, nem gondolatolvasó.
2013. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Olyan környezetben nőttem fel, ahol azt tanultam meg, hogy a dicsérettel bőkezűen kell bánni, segít szorosra fonni az emberi kapcsolatokat.


A férjem az első időszakban többször leteremtett, hogy ne dicsérgessem, mert kényelmetlenül érzi magát tőle.

Eleinte nagyon tudatosan oda kellett figyelnem rá, de idővel leszoktam.


Most több év után megkaptam, hogy miért nem dicsérem, jól esne neki.

Emlékeztettem a korábbi kérésére.

2013. aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

19 év, akkor ő most 42.

Nála már érvényes bőven a "kifogott halat nem kell etetni" szabály, ha te is ennyi idős lennél, megértenéd. Ő is csak az egoját eteti azzal, hogy fiatal nője van, de nem fog érted többet tenni, mintha te is annyi idős lennél. Te is keress egy 23 éves srácot meg ő is keressen egy 43 éves nőt és majd akkor megoldódnak a problémák.

2013. aug. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!