Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám az idegeimre megy...

Anyám az idegeimre megy azzal, hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés
Van rajtam egy kis fölösleg, de nem vészes. De állandóan megkapom tőle, hogy ne egyek, mert dagadt vagyok. Pedig nem is vagyok kövér. Van egy kis hasam, de tényleg nem vészes. Amúgy neki a 40 kilós anorexiás látvány a szépségideál, mert ő is olyan volt. De én nem akarok így kinézni. Hogy hárítsam el a negativitását?
2013. aug. 21. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Hány centi és hány kiló vagy ?
2013. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Tök mindegy hány centi és hány kiló...

Az a lényeg hogy jól érzi magát a bőrében és ha ő így érzi jól magát akkor az anyjának el kéne fogadnia, hiszen az anya boldogsága a gyereke boldogsága, mindegy.

Kérd meg anyádat kedvesen, hogy fejezze be ezt a viselkedést mert az őrületbe kerget. Mond meg neki őszintén, hogy így érzed jól magad és azt is hogy nagyon rosszul esik amiket mond. Mond azt hogy ha továbbra is így fog viselkedni, ilyeneket fog mondani akkor szomorú leszel (talán depressziós), szorongani fogsz és nem mersz majd semmit enni, ha a közelében vagy, aztán egészségügyi és szellemi panaszaid lesznek (szorongás, félelem, depresszió, talán még bulémia is ha tovább fajul).

Ez nem vicces, én tudom milyen az ilyen, nagyon vacakul éreztem magam amikor így viselkedtek velem...

2013. aug. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dolly99 válasza:
50%
az előző válaszolónak igaza van. egyébként is! én soha nem mondanék ilyet a gyerekemnek! már bocsi...engem egyébként ugyanezzel nyaggat a nagymamám. engem nem nagyon zavar...
2013. aug. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
persze...egy anya, egy szülő manapság nem mondhat semmit a gyerekémek, mert az depressziós, szorongó lesz. Nevelni sem szabad, rászólni, korlátozni. Az anyja csak jót akar neki. De komolyan: hány centi és hány kiló vagy?
2013. aug. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
78%

nekem nem csak anyam.. Igaz..tenyleg fogynom kellene, mert en sem erzem igy jol magam, de ha mindeketten allandoan piszkalnak emiatt..idegemben meg inkabb eszek. Es nem hogy mellemallnak. Meg dumalnak pluszba, hogy a gep elott ulok. Hanyszor konyorogtem anyanak, hogy jojjon le velem futni, ha mar egyedul nem engednek le. Neeeem o most faradt. En egyedul nem tudom megoldani..Nekik is segiteniuk kell..Es teljesen aterzem mit erezhetsz..

En lefogytam..mar kezdtem jolerezni magam(szerelmes is viltam, baratom is volt) de miutan szakitottunk..osszezuhantam. Titokban sirtam..es szomorusagomban ettem. Es szornyu..mar kikeszulok emiatt.. eheztetni meg nem fogom magam.

2013. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es, te végigolvastad a kérdést?


Ajánlanám ezt a mondatot: "De állandóan megkapom tőle, hogy ne egyek, mert dagadt vagyok. "


Igen, igaz hogy a szülő dolga a nevelés, az hogy bizonyos mértékek között terelgesse a gyerekét, de mindezt normális keretek között kell tennie, úgy hogy ezzel nem tapos saját gyerekének a lelkébe. Ráadásul ostoba, mert lefogyni nem úgy kell, hogy éhezik. Ha már tényleg úgy érzi, hogy a lánya jobban nézne ki a felesleg nélkül, ezt lehetne közölni emberségesebb formában is.

2013. aug. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a megértő válaszokat. Rossz érzés, de nem leszek se depressziós, se bulémiás, mert próbálom kizárni és hagyni a francba. Amúgy tényleg nem vagyok kövér, kiszámoltam és az ideálisba esek bele valami besorolás alapján. Csak van egy kis hasam, ennyi. De majd iszok almaecetet, az segít. De ennyi. Nem fogom magam drasztikus fogyózásnak alávetni, mert nincs értelme...
2013. aug. 22. 22:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem ilyen testalkattal:

[link]

az a számláló normális testalkatúnak ítélt. Szerintem van mit leadni, a pasim szerint szép vagyok és nem kell fogynom (pedig ő egy bodybilder) szóval nem hiszek én ezekben a kalkulátorokban én mindég azt mondtam, hogy ahogy jól érzed magad.

2013. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem is pont ilyen a testalkatom. Bár engem a kalkulátor ideálisnak jelölt. Még 70 kilóval is ideálisban lennék. Csak anyám hőzöng, mert szerinte 40 kilóval csinosabb voltam.
2013. aug. 28. 23:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!