Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem újra az életeme...

Hogyan kezdjem újra az életemet 30 évesen?

Figyelt kérdés

a történetem röviden:

kb két éve összeházasodtunk férjemmel. közben kapott egy külföldi lehetőséget így kijöttünk, pedig én nem akartam, volt jó melóhelyem, nagy család, barátok, stb.

mindegy..

egyébként már több éve együtt vagyunk, együtt élünk. voltak mindig is problémák anyagi és más is, de mindig megoldottuk. viszont mióta kint élünk azóta eltávoldtunk egymástól, nem tudunk semmit megbeszélni, csak a veszekedés megy, nincs intimtitás, nincs szerelem.. eltávolodtunk.. de már nagyon.. pedig gyereket akartunk, haza akartunk menni innen.. ahol nincsenek barátok, család, semmi.. anyagilag is éppen-éppen vagyogatunk.. nagyon messzire élünk a hazától.. pedig othton meglehetne mindenünk, legalábbis magyar viszonylatban.. és még a család, barátok, a tipikus normális magyar élet...

most oda jutottunk hogy ő nem akar hazajönni mert nem érzi biztosnak a házasságot.. de már én sem.. ráadásul nem csak a kapcsolatunkat tette tönkre a külföldi élet de saját magunkat is.. idegbajosatk lettünk, magunkbafordultunk, bezárkóztunk, minden ilyesmi.. és így nem lehet élni... ha tényleg elválunk és én hazamegyek, hogyan éljek tovább nélküle? ráadásul 30 évesen? vagy ez most csak egy hullámvölgy? de már kb egy éve ezt érezzük és csak egyre rosszabb... mit tegyek? tanácstalan vagyok, elkeseredett és szomorú...


2013. aug. 21. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Az hogy kikoltoztetek onmagaban meg nem kene hogy tonkretegye a kapcsolatot. Az meg hogy 30 eves vagy egyaltalan nem akadaly ha valtoztatni akarsz. Hogy mennyire erzed biztosnak a kapcsolatod azt senki sem tudja csak te. En 34 evesen kb minden 2ik evben ujrakezdem, mindig mas orszagban es korulmenyek kozt. Dontsd el hogy mit szeretnel es lepj.
2013. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell elválni. Gyere haza egy időre, és bízd magad a sorsra. Majd kialakul.
2013. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ameoland válasza:
Ne haragudj,hogy nem válaszolok de; Digo, ha olvasod ezt..lennél kedves mesélni magadról? Csak kíváncsiság miatt.
2013. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Döntsd el, mit szeretnél. Ha úgy érzed, gyere haza. Nekem konkréten 29 évesen kezdődött a életem, mármint az igazi életem. Úgyhogy nem késtél el semmivel.

Ha nincs intimitás, nincs szerelem, csak a veszekedés, ha nem érzed jól magad külföldön, ha úgy érzed, nincs ott senkid, nem vagy boldog, ráadásul a férjed sem érzi biztosnak a házasságotokat, akkor tényleg ideje elgondolkozni, hogy érdemes-e ezt még tovább húzni.

2013. aug. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom mondani, hogy gondold át és menj haza egy kis időre. Ha már tényleg nem tudtok megbeszélni semmit, talán a távolság segít, hogy reálisabban ránézetek a kapcsolatotokra.
2013. aug. 22. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi is kint elunk es mi is eltavolodtunk. A gyerekeket nem tudjuk hova passzolni. Meg akkor sem ha betegek. Sz@r erzes az eloitelet. Itt mi vagyunk a "balkan". A melo meg egyszeruen nehez. Nem csoda, hogy a kapcsolat is megsinyli.


Amin mi valtoztattunk, az hogy

-a felesegem donti el, hogy mikor jovunk veglegesen haza. (korabban o kenyszernek erezte es csak a csalad miatt jott ki. Erdekes, hogy azota maradni akar.)

-a felesegemnek is lett meloja

-gyakrabban jarunk haza (3-4 hetenkent)

-bevezettettuk a magyar TV-et (Ez baromi sokat dobott a kozerzeten!!!)

-tobbet mozdulunk ki. Kirandulas, turizmus.


Most ugy 8-10 honapja mar egeszen jol erezzuk magunkat.

2013. aug. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 28 évesen álltam a sarkamra. Összepakoltam és elköltöztem egy keleti országba. Most itt élek, családot alapítottam, és olyan boldog vagyok, amilyen boldogság nyugaton nem létezik!
2013. aug. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!