Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te férjed/barátod h kezeli...

A te férjed/barátod h kezeli a hisztijeidet? Elégedett vagy vele?

Figyelt kérdés

mármint elégedett vagy azzal ahogy kezeli, vagy szerinted csak ront a helyzeten? Mit csinál ha ok nélkül hisztizel?

Sajnos néha(főleg, mielőtt megjön) elég érzékeny tudok lenni. Ilyenkor egy ideig tűri, majd kiakad, és közli h most itt hagy, mert nem tudok normálisan beszélni. A te barátod h kezeli? Szerintetek mi a legjobb, legeffektívebb? Nekem pl jól esne ha inkább odajönne megölelgetni, és mondaná h így is szeret de azért hagyjam abba..:D


2013. aug. 21. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Felnőtt nő kezelje magát ne mástól várja el.
2013. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis mindig az övé az utcsó szó. Lelépek haza inkább
2013. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem szoktam hisztizni. Soha.
2013. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
Lekever egy-két pofont, és máris tudom hol a helyem, meg egyből le is nyugszok.
2013. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
a hisztim jellegétől függ, reggeli hisztim amit sajnos nem tudok kezelni, (amíg nem eszem ingerlékeny vagyok, gyerek korom óta) olyankor nem szól semmit elengedi a füle mellett amit mondok. A mensis hisztimen jókat szokott nevetni és egy idő után engem is addig cukkol amíg megnevetett.
2013. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
én nőként minden hisztiző nőt egy pohár hideg vízzel leönteném. Egyszerűen ki nem állom azokat a nőket akik OK NÉLKÜL elkezdenek hisztizni. És erre az,hogy megjön nem kifogás! Minden nő tanulja meg magát modorizálni, mert ha a férfi bukik ki akkor meg ők lesznek felháborodva!
2013. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak ritkán szoktam hisztis lenni. Párom mindig mondja olyankor, hogy szólj, ha lenyugodtál és akkor beszélünk. Elégedett vagyok vele, mert kb. max. 5 perc alatt lenyugszom annyira, hogy tudunk rendesen beszélni az adott problémáról. Persze amikor már én is nyugodtabb vagyok akkor jó hozzábújni.
2013. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
szerintem semmi értelme itt elítélni azokat akiknek más a gyengéjük, mint neked. Lehet h neked is vannak helyzetek amikor nem tudsz 100%osan jól cselekedni, más meg azt nem érti. A hiszti alatt nem azt értem h verem magam a földhöz, mert nem kaptam csokit... Hanem h ingerlékeny vagyok, sértőnek érzem amiket mond, pedig semmi rossz szándék nincs benne, stb
2013. aug. 21. 22:01
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
Hatos leírta a tutit! Fel is pontoztalak! :-)
2013. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
6%

én sosem hisztizek.

32/N

2013. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!