Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elégedett vagy a párkapcsolato...

Elégedett vagy a párkapcsolatoddal? El tudod képzelni, hogy a mostani pároddal éld le az életed?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok elégedett, de van amikor jól megvagyunk.

Viszont mégis szeretjük egymást és én úgy gondolom, együtt maradunk ezért. Házasok vagyunk lassan 2 éve.

2012. máj. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elégedett vagyok és el tudom képzelni, hogy együtt éljük le az életünket.
2012. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze. Azért mentem hozzá, hogy vele éljem le az életemet.
2012. máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tökéletesen elégedett vagyok. És igen, vele szeretném leélni az életem.
2012. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tejes mértékben elégedett vagyok, igy 4 év után már gondolom ki lehet jelenteni hogy ismerem őt, és ő is engem. Mindent meg tudunk beszélni, a felmerülő problémákra együtt hozunk megoldásokat, segitjük egymást amiben csak lehet és a házasélet is a legeleje óta tökéletesen működik. Mindennél fontosabb nekem és nagyon szeretem. Amikor megláttam tudtam, hogy ő lesz a férjem :)
2012. máj. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Is-is.De el tudom kepzelni, hogy vele oregszem meg.
2012. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8 éve vagyunk együtt és elégedett vagyok igen.Remélem együtt élünk amíg meg nem halunk,méghozzá boldogan:)
2012. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, hiszen hanem nem lennék vele. Ő az én boldogságom minden értelemben. Mellette biztonságban érzem magam, boldog és kiegyensúlyozott vagyok. Egyszer már megígértem neki, hogy ha nem leszek az Ő felesége akkor másé sem soha. Ezt most is így gondolom és borzasztó lenne ha egy nap úgy kéne felébredjek, hogy már nincs nekem. Talán nem is akarnék többet felkelni...



5 éve együtt, 22-L

2012. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem :(
2013. jan. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!