Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnyán megbántottam a páromat...

Csúnyán megbántottam a páromat ezért összepakolta a ruháit és elment. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő azt hiszi, hogy én már nem szeretem de ez nem így van. Nagyon csúnyán beszélek vele de akkor is szeretem. Mit tegyek, hogy hazajöjjön?
2013. aug. 20. 21:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Óóóó, hogy a mejjed legyík hátul!!

Nem igaz, hogy nem tudod, hogy szerezd vissza!!

Csak annyit mondj neki, hogy:

Lábhoz Te id...a g...i !!


Kérdező amúgy ez most komoly kérdés?

Miért jó az, ha így beszélsz bárkivel?

És miért így szoktátok meg otthon?

Halál komoly, hogy szerinted ez egyáltalán nem ügy?


Te ezt a fiút nem tudod már visszaszerezni (az ő érdekében remélem), de legközelebbre kérlek legyél már ettől kicsit jobban hölgy.

Ez így nagyon gáz :(

2013. aug. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

És az nem fogalmazódott még meg benned, hogy azért, mert otthon ilyen szarul bántok egymással, és ezt megszoktad, attól ez még nem jó? És neked nem úgy kellene viselkedned, mint a szüleidnek?

Ha erre nem jöttél rá, akkor szerintem ne akard visszakapni ezt az illetőt. Keress inkább egy olyat akinek a d*g*lj meg minden második szava, és mehet tovább a cirkusz boldogan.

2013. aug. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Eléggé baj ha így beszéltek egymással, mert akkor fogalmatok sincs róla mit jelent szeretni.
2013. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nagyon vonzó lehet, ahogy beszélsz a pároddal, azaz a volt pároddal.
2013. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!