Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnyán megbántottam a páromat...

Csúnyán megbántottam a páromat ezért összepakolta a ruháit és elment. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő azt hiszi, hogy én már nem szeretem de ez nem így van. Nagyon csúnyán beszélek vele de akkor is szeretem. Mit tegyek, hogy hazajöjjön?
2013. aug. 20. 21:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ilyeneket még gondolatban sem gondolnék viccből sem senkiről, nem hogy a saját páromról. A legrondább, amit valaha mondtam neki, az az volt, hogy hagyj békén.


A párod otthagyott. A tanulság az, hogy tanuld meg, nem lehet tiszteletlenül beszélni senkivel, főleg a pároddal. A következő párkapcsolatodban jó lenne figyelni erre.

2013. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem is elég csúnyán beszélt velem, jó azért nem ilyen szinten, de a legkisebb hibáért már hülye szerencsétlen voltam, meg állandóan kiabált velem. Én szakítottam vele és az biztos, hogy nem fogom újra kezdeni. Mondjuk nem is teper, még ő van megsértődve, de ha próbálkozna, akkor is elküldeném. Igazából így a legjobb. Viseld méltósággal a szakítást és legalább annyi legyen benned, hogy bevallod, hogy nem szereted. Mert mondhatsz akármit, te nem szereted az exedet. Valószínűleg fel leszel most háborodva, hogy de igen, te nagyon szereted, csak blabla. Pedig hidd el, hogy nem szereted, és azzal teszel a legjobbat magadnak is és neki is, ha békén hagyod és legközelebb olyan párt választasz, akit tisztelni is tudsz.
2013. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszikhologust mert ez nem normális hogy valakivel akit állítólag szeretsz így beszélsz, aztán meg azon agyalsz hogyan szerezd vissza ha elhagyott. Akit szeretünk azt nem bántjuk.
2013. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nos, úgy látszik, megjött az esze, és nem kér a "szeretetedből".

Neked még azt sem mondom, hogy vegyél kutyát, mert az is elszökne, ha ilyen "kedvesen" bánsz vele...

2013. aug. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, hogy beszélhetsz azzal, akit nem szeretsz?!
2013. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kell ezen úgy oda lenni? Otthon is így beszélünk egymással de nincs harag érte, már megszoktuk.
2013. aug. 20. 22:00
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a B verziós megoldás: keress olyan embert, aki pedig büdös k*vának nevez, mikor hazaér munkából, és terített asztal várja, vagy a gyerekek előtt aláz meg majd azzal, hogy g*cinek hív.


Suba subával, guba gubával. Azaz hasonló a hasonlóval. Válassz hasonló kategóriájú embert, amilyen te vagy.

2013. aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A legkevesebb, hogy én is összepakoltam volna és csendben lelépek. De én bemostam volna neked egyet pluszban. Mi az, hogy d*gölj meg? Erre neveltek a szüleid? Miféle tisztelet ez egy emberrel szemben, akit állítólag szeretsz?
2013. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Hagyd békén és keress olyat, aki van olyan idióta, hogy elvisel.
2013. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ennek a szülei is ilyenek, így beszélnek otthon. Bizonyos körökben ez így megy. Onnan kellene pár találnia, hogy a rák egye ki a szívét. :D
2013. aug. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!