Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak,...

Szerintetek mit csináljak, mit rontottam el?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve lakunk együtt és elkezdett erőszakosan viselkedni.Állandóan Kiabál velem és van olyan, hogy meg is rángat, vagy megfogja erősen a karomat. Pl.: haza jött a munkából, elkezdett enni és a szobában leejtette a kaját és megkértem, hogy vegye fel mert most lett kitakarítva erre elkezdett ordibálni, hogy mossam fel. Erre mondtam neki, hogy nem vagyok csicska és veszekedés lett belőle, akkor belecsípett a vállamba és megrángatta. Utána meg azt mondja én kezdtem az egészet, majd ha felhozom, hogy fáj a karom azt mondja, hogy ő nem is csinált semmit sem. Ilyen kb 1 hónapban egyszer történik. De nagyon félek mi lesz később. Közös programokat is szinte csak én akarok, ő sose gondol rám. De mindig azt mondja, hogy ő szeret engem, de én nem szeretem őt. Szerintetek mit tegyek? Mit rontottam el, hogy ilyen lett? Előre is köszönöm. :(
2013. aug. 20. 01:11
 1/10 anonim ***** válasza:
dobjad amíg nem késő
2013. aug. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Miből gondolod hogy te rontottad el? Szerintem ő csak kezdett elkényelmesedni, mert te hagytad neki.
2013. aug. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem te rontottad el ne légy már ilyen önostorozó mártír.

Most jött ki az igazi énje lakva ismeri meg az ember a másikat.


Ez jobb nem lesz a bunkó mindig bunkó és erőszakos marad ez csak rosszabb lesz mert látja, hogy megteheti veled.


Akármennyire is nehezedre esik rakd ki és keress egy érzelmileg érett és egészséges pasit mert ő egy beteg lélek.


Nem kell mentegetni meg magad hibáztatni. Mindenki a saját tetteiért felelős nem mások tetteiért. Ő ilyen.


Választhatsz két rossz közül. Van a kevésbé rossz meg a nagyon rossz.

A nagyon rossz ha mellette maradsz mert hidd el lesz ez még rosszabb és gyakoribb is. Ezt akarod? Évekig?


A kevésbé rossz, hogy lelécelsz egy kicsit bánkódsz aztán normálisan folytatod az életed.


Engem mindig meglep, hogy vannak emberek, akikbe csontig belelép a társuk, akikkel állítólag szeretik egymást és az áldozat felteszi a kérdést, hogy, mit tegyen, hol rontotta el?


Ott rontottad el aranyom, hogy agyalsz és megkérdezed, mit tegyél egy teljesen egyértelmű helyzetben. Egy magabiztos érzelmi világgal és önbecsüléssel rendelkező ember nem agyal és kérdez ha ütik és alázzák hanem csomagol és lelécel.

Nem tűnsz valami határozottnak és magabiztosnak...a következő lépése az lesz, hogy ledarálja a maradék önbizalmad és mindenféle ostoba, hülyének próbál beállítani és mindenért te leszel a hibás.


Ha ezt velem csinálta volna meg az első alkalomnál kapott volna egy olyan sallert, hogy a szőnyegről szedegethette volna fel a fogait pedig alapvetően egy nagyon békés ember vagyok.


Ha szeretsz valakit azzal nem így viselkedsz. Ennyi. Ha nem passzoltok össze váltani kell vagy te is egy agyontaposott mártír leszel de ez már nem az ő hibája lesz hanem a te döntésed. Egy életed van gondolkozz egy hangyányit.

2013. aug. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom,azért mert csak velem ilyen. Nem akarom hagyni neki,de màr nem birom, hogy így bànik velem!! :(
2013. aug. 20. 01:48
 5/10 A kérdező kommentje:
3.-nak: igazad van többnyire mindenben. Azèrt tettem fel a kèrdèst mert hàtha lenne valami megoldàs. De kezdek ràjönni, hogy nincs. Jól làttod önbizalmam sincsen, azon màr túl estünk, hogy mindenèrt èn vagyok a hibàs, sajnos.
2013. aug. 20. 01:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Ès nem akartam màrtìrkodni, bocsi ha úgy jött àt!
2013. aug. 20. 01:56
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Azért veled ilyen mert megteheti. Miért nem lépsz le ha nem bírod? Van hova menned?


Egyébként meg elárulok valamit: sok olyan ember van, akik valójában gyáva senkik, a kinti világban nem mernek kakaskodni de otthon a zárt ajtók mögött kiélik a ferde lelki frusztrációikat a párjukon meg a gyengébbeken. A külvilág felé meg a "fényezett" külsejüket mutatják. A párod nem férfi.


Az apám volt ilyen. A halk szavú, csöndes ember!!!!Haha!! Egészen addig, amíg be nem húzta maga után az ajtót. Aztán jött a cirkusz. Pia, ordibálás, verekedés. Anyám lekent neki néhányat akkor lehiggadt aztán viharsebesen el is vált anyukám az első próbálkozások után. Ennek köszönhetem, hogy nem egy alkoholista mellett kellett eltöltenem a gyerekkoromat.


Pedig, amikor megismerkedtek egy pohár italt nem fogadott el senkitől csak, amikor leszerelt a katonaságtól - akkor még 3 év volt- az után elromlott plusz bekerült az építő iparba hát ott se absztinensek dolgoztak.


Na ennyi kell ahhoz, hogy egy ember rövid idő alatt kiforduljon önmagából.

Szóval pakolj és tiplizz le gyorsan.

2013. aug. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sosem értettem ezeket a kérdéseket, hogy mit rontottam el, mit tegyek, stb...Semmit nem rontottál el, nem magadban kell keresni a hibát azért mert a párod egy agresszív vadbarom! És ne akard megváltoztatni, felesleges erőlködés. Nem a rosszhoz kell ragaszkodni, tovább kell lépni, keresni kell jobbat! Hidd el, van még pasi a földön rajta kívül is!
2013. aug. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Utolsó: Azért tettem fel így a kérdést mert még nem voltam ilyen helyzetben és ennyi évet eldobni..gondoltam hátha van megoldás. Igen, haza tudok költözni. Anyukám 500 km-re él, már beszéltem reggel vele.

2013. aug. 20. 07:30
 10/10 anonim ***** válasza:
AZONNAL hagyd ott, ebből lesznek a családban bántalmazottak, akik mégis ott ragadnak a férjük mellett és magukat hibáztatják azért, mert a férjük bántja őket. :(
2013. aug. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!