Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni? Várhatok...

Mit tudnék tenni? Várhatok valami segítséget?

Figyelt kérdés
Az én történetem picit összetettebb.Problémámra nem igazán tudom a megoldást.Édes apukám egy jó menő cégnél dolgozik vezető pozícióba ,de alkohol problémái vannak.Ami abban nyilvánul meg hogy hétköznap egy sör illetve félüveg vodka ez így alaphangon .Hétvége sokkal több alkoholt elfogyaszt.Mint tudni kell hogy az alkoholtól teljesen más "ember"lesz.Mindig ráfogja hogy neki mennyi problémája van és hogy ez neki a megoldás.Fontos tudni hogy ilyenkor nagyon agresszív,dühöng ,kiabál,és szanaxozik(napi2szem).Régota ezt csinálja és anyukám beletörődött hogy ez már ilyen...!Viszont nekem már elég volt ennyi..Tanulok.. így nem tudom ellátni magam ... Honnan tudnék anyagi segítséget kérni(ha még ideiglenest is) az is jó lenne?? Segítség !!!Köszönöm (21/L)

2013. aug. 16. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérni sehonnan. Neked kell megoldani, hogy dolgozzál és tanulhass is mellette.
2013. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:( ettől a választól féltem?! SOK ismerősöm azt mondta, létezik ilyen segély amint adnak/adtak de ezek szerint már nincs ilyen
2013. aug. 16. 22:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!