Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengedjem a páromnak, hogy...

Megengedjem a páromnak, hogy másik kocsit vegyen?

Figyelt kérdés
Tegnap csúnyán összevesztünk mert a párom másik kocsit akar venni az én nevemre. Már van egy kocsink ami nem olyan jó és azt szeretné lecserélni. Mondtam neki, hogy azt a pénzt inkább másra költsük erre azt mondta, hogy akkor nem lesz furikáztattva a pic*ám és járhatok majd gyalog. Ezzel nagyon megbántott. Ti mit tennétek a helyemben?
2013. aug. 14. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Kirúgnám, menjen a fenébe! Nem a kocsi miatt, hanem mert így beszél velem, nem tisztel!
2013. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vegyen a nevedre, ha hitel nélküli, ha hiteles akkor a sajátjára..


Hát nem tudom, ezt hogy kezelném....


Amúgy meg miért nemmjó az ő nevére?

2013. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert az övén a mostani kocsink van, amúgy nem hitelre akarja venni csak egy kétszáz-háromszáz ezres kocsiról lenne szó. De azt a pénzt másra is költhetnénk.
2013. aug. 14. 16:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Közös a megtakarítás?


Én megmondanám, hogy nem kell "furikázni a pi..ám", de inkább költsünk másra.

2013. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hümm. Mi most pont kocsivásárlás előtt állunk, én minimum nagyon csúnyán néznék,ha ilyet mondana. De nálunk nem szokás egymással így beszélni. Az elköltendő pénz nagy része a saját öröksége, de együtt választjuk ki, megbeszéljük amit talált, érdekli a véleményem. Mondd el neki, hogy megbántott ezzel a beszólással és - ha közös pénzből vennétek - akkor minimum hogy megbeszéli veled, mielőtt elkölti.
2013. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

akkor nem lesz furikáztatva a sejhajod, ilyen egyszerű ez.

nálunk ilyen kérdésekbe nincs beleszólása a páromnak.

ha lenne is, az autós dolgokban viszont mély lenne az egyetértés.

és örülne, összetenné a kezeit, ha a mostani kocsiját le tudnám cserélni egy 400.000 -es kocsira, ha lenne miből.

2013. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!