Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet terhesen együtt...

Hogyan lehet terhesen együtt élni egy házban sógorral úgy hogy mindenen osztozkodni kell?

Figyelt kérdés

Olyan mint egy házi malac amit elébe adsz mindent megeszik képes egész nap enni ha adnak elé.

Nem lehet úgy meginni 1 pohár üditőt hogy ne sziszenjen az üveg és ő ne hallaná meg persze sorba áll érte, ha elő hagyom képes és megiszik 1 üveggel fél óra alatt a többiekre nem gondolva.

Próbáltam szét osztani az édességet, ő gyors megeszi az ővét az anyja ad az övéből neki én tartalékolok de nem vehetem elő előtte mert még az enyémet is elkunyerbálná . Mindenből duplát eszik mégse elég neki.



2013. aug. 14. 08:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hatalmas számlák, kevés pénz, párom bevonulása (4 hét katonaság), kapcsolatunk megromlása, kezdődő depresszió...jó, mondjuk lehetett volna rosszabb is, de ez is elég volt:)
2013. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!