Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elevit + magne b6-ot más is...

Elevit + magne b6-ot más is szed? Nem sok együtt?

Figyelt kérdés
A dokim 3x1 szem magne b6 -ot irt fel,mert sokszor szurkálódik a hasam és van hogy tompán csikarós érzés van alul.De minden reggel eszem az elevitet,nem sok még mellé szerintetek a magnézium.Mondjuk én csak 2 szemet szoktam bevenni,de volt hogy csak egyet ha nem éreztem.2 hete szedem igy.10hetes vagyok,a védőnőm azt mondta nem árt.Nem akarok feleslegesen szedni bármit is,nehogy baj legyen.
2013. júl. 18. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Végig együtt szedtem a kettőt. Magne B6-ot 36. hétig, elevitet a 24. hét után minden 2. nap.

39+1-en született a kisfiam 3470gr, 49cm.

Szerintem nem sok, 32. héttől 3X2 Mg-t kellett szednem

2013. júl. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha plusz kalciumot szednél, az többet ártana.

Én Elevit mellett napi 3*2 magneB6-ot szedtem, mert nagyon görcsöltem és émelyegtem (védőnő javasolta).

2013. júl. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor ok.

Holnap szeretnék visszamenni az orvosomhoz,mert engem annyira idegesit ez a sok erős szurkálás,meg tompa fájás.

Szerintem ugy is csak uh-ot csinál hogy minden rendben van.

mondjuk sokat idegeskedek és feszültebb is vagyok,mert a 4 éves lányommal vagyok itthon,és elég vele birni,közben ugy hogy feküdjek,pihenjek is.De gondolom más is van igy :)

2013. júl. 18. 09:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyit kellett, és még ezen felül neo-ferro-folgammát is. Azért, mert az a kis csikarás idő előtti tágulás volt. Ennek megelőzésére kellett a sok magnézium.
2013. júl. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor volt szurkálós, mesis fájásom a terhességem elején. Én nem szedtem Elevitet (se más vitamint) és nekem is a magneB6 mondta a védőnő, a doki azt mondta jó ez így. MagneB6 semmit nem segített. Aztán lett egy új dokim, ő mondta a Magnerot-ot és attól valóban elmúlt. 12. hétig 3x1 szedtem belőle, most 23 hetesen csak ha panaszom van akkor veszek be egy szemet.
2013. júl. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ennél a magnézium adagnál lényegesen többet szedek! Semmi bajom tőle. Sőt enélkül folyamatosan görcsölne a lábam, nemcsak éjjel, hanem napközben is. Teljesen rendben vagyok, még sosem szurkált, vagy görcsölt a hasam a terhességem alatt. Most 29 hetes vagyok. Ja, és én már évek óta aránylag nagy adag magnéziumot szedtem, bár kevesebbet, mint most, de szükségem volt rá a vádligörcsök megelőzéséhez és a mérsékelt sport mellé is.


A MagneB6-ban amúgy alig van magnézium, és még drága is.

2013. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elevit mellé Magnerotot kellett szednem, mert rendszeres keményedések és vérzezgetések voltak. A Magne B6 lepkefing-de legalább drága. Bocsánat a szóhasználatért :)
2013. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!