Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes (lehet) együtt szedni...

Érdemes (lehet) együtt szedni az Elevit tablettát, és a Ferro folgamma kapszulát is?

Figyelt kérdés
Vagy elég csak az egyiket? Most Elevitet kezdtem el szedni.
2008. jan. 9. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! mivel a teherbeeséshez írtad a kérdésedet feltételezem, hogy még csak tervben van a baba! Ebben az esetben, szerintem elég az elevit, hogy felkészítse a szervezetedet az esetleges babára. Mivel ebben is elég nagy mennyiségű ásványi anyag vitamin található, föleg egy nem várandós szervezetnek! Ha már teherbe estél, akkor az elevit mellél lehet folgammát szedni. DE ezt ne vedd "készpénznek". mindkét esetben beszélj előbb védőnővel, vagy orvossal!
2008. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Gravidát szedem és kb. a 12. héttől írták ki a Ferro Folgammát úgyhogy majd a doki megítéli, hogy szükséged van-e rá és hogy mikortól szedd. Egyébként receptre lehet kiváltani.

Üdv. 23. hetes kismama

2008. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!