Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet terhesen együtt...

Hogyan lehet terhesen együtt élni egy házban sógorral úgy hogy mindenen osztozkodni kell?

Figyelt kérdés

Olyan mint egy házi malac amit elébe adsz mindent megeszik képes egész nap enni ha adnak elé.

Nem lehet úgy meginni 1 pohár üditőt hogy ne sziszenjen az üveg és ő ne hallaná meg persze sorba áll érte, ha elő hagyom képes és megiszik 1 üveggel fél óra alatt a többiekre nem gondolva.

Próbáltam szét osztani az édességet, ő gyors megeszi az ővét az anyja ad az övéből neki én tartalékolok de nem vehetem elő előtte mert még az enyémet is elkunyerbálná . Mindenből duplát eszik mégse elég neki.



2013. aug. 14. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell együtt élni vele.
2013. aug. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

1 -Te költöztél oda, gondolom a srác mindig ilyen volt, tudtad, mire vállalkozol, milyen körülmények között lesz a babavárás.

2 -Terhesen pont nem kellene szénsavas üdítőt és és rendszeresen édességet fogyasztani.

3 -Vegyetek több kaját, ha tiniről van szó, akkor normális, ha sokat eszik, majd kinövi, ha felnőtt emberről, akkor meg arányosan adjon több kajapénzt.

2013. aug. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

A költözés lenne a legjobb nyilván.


Ha nem megoldható, akkor külön hűtő, akár a szobátokba.

2013. aug. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Megfordítom a kérdést: hogyan lehet valaki annyira meggondolatlan, hogy ilyen alapvető konfliktusokkal terhelt lakhatásra gyereket vállaljon?
2013. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2013. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

27 éves, és igazatok van hogy tudtam mire válalkozok csak nem gondoltam bele, mindig van valami apróság amin fel húzom magam közben jelentéktelen dolog más szemmel.

És tényleg nem kéne szénsavas üdítőt innom terhesen de havonta 2 alkalommal megengedhetem magamnak mikor már nagyon kívánom.

Nincs ki meg hallgasson ezért írok erre az oldalra.

Itt mindig kapok választ. Nem könnyű így élni ha azelőtt teljesen önálló életet éltem most meg másokkal is körbe vagyok véve és alkalmazkodnom kell.

Elköltözni nem tervezem mert így könnyebb lesz ha több szem van a házban a kicsire, mindenek meg van az előnye és hátránya.

Csak nem tudom hogy kezeljem ezt a dolgot, mindig van egy szem aki figyelés alatt tart akárhol is vagyok a házban.

2013. aug. 14. 12:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egyáltalán nem nagy probléma, én örültem volna ha csak ennyi gáz lett volna a terhességem alatt:) ne sziszegj, figyelj oda a picidre, beszélj neki, simogasd:))
2013. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mesélj neked milyen problémád volt akár priviben is, engem érdekelne! Hadd nyugodjak meg és ne ilyen apróságokon fájjon a fejem.
2013. aug. 14. 12:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Jól elcs.eszték a nevelését.


Vajon mi lenne, ha nemet mondanál neki? Bár gondolom, ha anyukája mindig ad neki újból, nem neked lenne igazad, megkapnád, hogy sajnálod tőle.

2013. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Amado atya ***** válasza:

Miért KELL osztozkodni egy tarhálós, lejmista sógorral?


Meg kell mondani neki: "Ne haragudj, ez az enyém/miénk, és neked nem jut belőle, mert nekünk is csak ennyi van."


Osztozkodni sem muszáj. Én sem szoktam soha, senkivel, csak a párommal.

Az mondjuk más eset, ha épp én főzök hétvégére a családnak. De az ilyen üdítő, édesség, "exkluzívabb" vacsora... abból nincs körbekínálgatás.

2013. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!