Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek félre érthető?...

Szerintetek félre érthető? Vagy mit hinnétek?

Figyelt kérdés
Röviden vázolom. A párommal 2,5 éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Nagyon ritkán jár el valahova pl sörözni haverokkal. Van egy gyermekkori jó barátja. Egy hónapja kb párom jött haza a melóbol és telefonált, hogy ne várjam, későn jön mert össze ülnek sörözni. Mondom jó. Erre másnap mikor ketten sétáltunk találkoztunk ugyan azzal a haverral akivel sörözött. A jó haver úgy tett előttem,mintha előző nap nem is lettek volna együtt. Kérdezgette a melórol és még meg is jegyezte, hogy milyen rég taliztak. Ezt még úgy le is sz*rtam, gondoltam egy barom a haver hát mit néz hülyének engem. Na de szombaton a párom megint csak ezzel a haverral sörözött. Hajnal 3kor jött haza. Részegen. Megnéztem a telóját mivel 14x kerestem,mert aggódtam,hogy csak nem vette észre, vagy direkt nem lehetett elérni. És mit látok? Fél3kor volt egy nem fogadott hívása a havertól, akivel együtt volt. Szerintem kicsit félre érthető. Pasim állítja,hogy minden úgy van ahogy mondja. Szerinted?

2013. aug. 13. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Az első találkozás az kicsit fura, de pont a második teljesen érthető. Ha 3-kor ment haza tök részegen, lehet, hogy a haver utána telefonált fél 3-kor, hogy rendben hazaért-e, mert látta hogy ment. Különben, ha nem vele találkozott volna a párod, akkor miért hívogatná fel fél3-kor?
2013. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

A hogy a haver hívta éjjel érthető, hiszen elveszthették egymást a helyen...mi a párommal is ha együttmegyünk szoktuk hívni a másikat...sokan vannak a wc előtti sorban, nem elvesztem...stb



Inkább a" haver úgy csinál mintha nem egész éjjel együtt lettek volna" a gyanus

2013. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Szerinted mi kicsit félreérthető? Egyértelmű, hogy nem a haverral volt. Miért tett volna a haver úgy, mintha régen találkoztak volna?
2013. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Még annyi, hogyha eddig tényleg ritkán járt el és most nagyon besűrűsödnek ezek az eljárkálások, akkor biztos kicsit utánamennék a dolognak, de egyelőre szerintem ne variálj!
2013. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy miért hívogatná fél3kor azt gondoltam, talán alibi végett. Valamelyikőjűknek falazni,hogy 'mehetnek' e már haza mondjuk. Ha az első eset nem lett volna nem érdekelt volna a hívás. Egy kocsmába voltak,gondolom ott nem vesződnek el,nem?
2013. aug. 13. 14:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Érdekes. Jegyezd azért fel ezeket. Beszédét, mozdulatait figyeld, van-e Veled közös terve a jövőre nézve stb.
2013. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
ott helyben kellett volna rákérdezni havernál h miről beszél, hisz tegnap együtt söröztek nem!?
2013. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet csak próbára akarnak tenni a haverjával téged, mit lépsz erre, bár a megcsalás sem kizárt
2013. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első eset, ami gyanús. A második nem hiszem... ha nővel lett volna, nem részegen ér haza. Ne csinálj semmit, csak figyelj. Megnézheted a telefonját is, ha gyanúsan viselkedik, de csak ha biztos vagy benne, hogy nem veszi észre. Annál cikibb nincs, mint ha alaptalanul gyanúsítgatod.
2013. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!