Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal? Hogy...

Mit csináljak anyámmal? Hogy lehetne rá hatni? Fontos!

Figyelt kérdés

Anyám elviselhetetlen... Nap mint nap morog, már ha felkel nem lehet egész nap hozzá szólni, baromságokat vág a fejemhez. Ha segítek az a baj, ha nem akkor az, neki soha semmi nem jó. Állandóan azt hajtogatja minek kellett neki gyerek, este ettem és ott hagytam a konyhába a kést. (Most lehet jönni miért nem vagyok képes elmosni, de szerintem nem csak én vagyok néha úgy hogy majd reggel), erre reggelre behozta a szobámba. Én kivittem, és állandóan vissza hozta, nem tehetem be a mosogatóba, mert ő azt nem mossa el, csak a sajátját. Szoktam neki segíteni, még csak azt se mondhatja hogy nem. Mindenkinek beszól, kötekszik, a postással is mindig morog, ha itt van valaki állandóan kiabál.

Már próbáltam vele beszélni, nem hat rá.


17L



2013. aug. 12. 10:42
 1/3 anonim válasza:
17 éves vagy, el végzed a sulit és az egyetlen amit tehetsz hogy elköltözöl otthonról!
2013. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
mondd meg neki hogy igy egy idegbeteg felnőttlesz belőled! ez kell neki??? olyan legyél mint ő? mit fogsz majd a te gyerekeddel csinálni ha ilyen az anyukád? ne érts félre nem téged bántalak csak ezt el kellene mondani neki
2013. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak valami baja van, a stressztől akadhatnak így ki az emberek, mert folyton idegesek, és akkor semmi se jó.
2013. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!