Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hatni a páromra?

Hogyan tudnék hatni a páromra?

Figyelt kérdés
A párom nem akar mindennap másik ruhát felvenni mert azt mondja nincs igénye rá. Van olyan, hogy egy hétig van ugyanabban a ruhában. Mit tegyek? Sajnos otthon ezt látta.
2013. júl. 26. 15:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Hát szerintem fogadd el.Azért mondjad neki,hogy ha veled megy valahova azért tiszteljen meg Téged azzal,hogy új ruhát vesz fel.Nem tudsz mást csinálni.
2013. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Undorító. Mondd neki, hogy büdös és visszataszító. Csak veszi a lapot.
2013. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Büdös is?
2013. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem akarom megbántani. Az a baj, hogy nagyon korán kell és mire kimosnám a ruháját felveszi.
2013. júl. 26. 16:13
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Az én nézetem szerint, és anyukám is úgy tanított, hogy a férfiak nagy része (nem mindenki) olyan tiszta, ahogy a felesége (anyukája) gondoskodik róla. Kicsi koromtól emlékszem, hogy minden napos téma volt nálunk, hogy "édesapa fürödj le, készítettem neked tiszta ruhát." Néha morgás is volt belőle.

Az én párom előttem egy retkes l*tyóval élt együtt, aki lusta volt mosni, vasalni. Amíg udvarolt, mindig tiszta ruhában jött, de mikor már együtt laktunk, képes volt 2-3 nap is ugyan abban az alsónadrágban lenni. Mikor lesikítottam, azt mondta, hogy "hát, biztos nincs kedved annyit mosni". Megállt az eszem. Most már úgy oldom meg, hogy előre kiteszem a tisztát, vagy beviszem ha fürdik, a koszosat meg eldobom a szennyesbe. Néha mondja még, hogy "az még jó lett volna, minek fáradsz", és volt, hogy válaszoltam is rá, hogy én nem az az igénytelen alkesz ribi vagyok, mint az exed. Hadd puffaszkodjon, nem érdekel!

2013. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Este tedd be a mosógépbe. Egyébként meg beszélj vele mond el neki hogy ez téged zavar. Például nadrágot szerintem nem kell minden nap cserélni csak az alsónemű-póló stb szektort.
2013. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt mondja még jó neki az a ruha, de tiszta büdös. Van amikor meg sem fürdik.
2013. júl. 26. 16:33
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Megint rájöttem, hogy az én párom egy kincs :-)
2013. júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ülj le szépen beszélgetni vele az alapvető tisztaságról.


Sajnos nekem is volt ilyen párom, tudom miről beszélsz! Amikor még randizgattunk mindig kicsípve, frissen borotválkozva-fürödve, frissen mosott ruhában jött, eleinte a szobája is mindig tiszta volt, stb., és egy pár hónap után visszaesett eredeti állapotába: rá kellett szólni, hogy borotválkozzon, ha nem kellett dolgoznia 3 napig nem akart fürdeni, mert hogy "ha otthon van nem lesz koszos és büdös" és a pólóit sem akarta lecserélni, sőt, a fogmosással is gondok voltak! Nem akartam hinni a szememnek. Eleinte rászóltam, próbálkoztam, de idővel szakítás lett a vége, mert ő nem akart változtatni.


Csak annyit tudok mondani, hogy ne hagyd rá, mert ez se nem egészséges, se nem normális. Ha nem változtat, pedig hagyd el.

2013. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyszer magyarázd el neki normálisan és szépen kérd meg rá,hogy kicsit adjon magára többet.Ha ezt a kérésedet nem tartja tiszteletben,mehet a levesbe.Az igénytelenség undorító.
2013. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!