Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelki terrornak számít?

Lelki terrornak számít?

Figyelt kérdés
Anyám mindig azt mondja, őrült vagyok, teljesen ki készít idegileg. Zsarol, hogy ha nem megyek el az Édesapám után örökölt ingatlan 1/4 részemből, le írat a tulajdoni lapról, meg hogy meg veret! A nevelt lányomat többször is le cigányozza, a férjemnek az édes anyukáját aki 1969 - ben meghalt több alkalommal is le k ta. A gyermekeimet nem szereti, el mondja őket mindenféle lelenc gyerekeknek, mert sajnos gyermek otthonban vannak, meg fattyúnak titulálja őket. Állandóan rettegésben élünk, nem tudjuk mikor kitől kell tartanunk (félnünk). Még az ivó vizet is sajnálja tőlünk is és a kutyáinktól is. Hát Anya az ilyen? Állandóan azt mondja "Anyám", hogy olyan hülye vagy mint apád volt! Sajnos 28 éve meghalt. De Ő Szeretett engem, és még most is szeretne szegény ha élne. Neki Én a mindent jelentettem Az iránt érdeklődnék mit lehetne ez ügyben tenni? Lelki terrornak számít -e ez? NEM BÍROM MÁR, ELKÖLTÖZNI NINCS HOVÁ!
2013. aug. 10. 13:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jah, mellesleg amíg Internetre es számítógépre/mobilra van pénz, addig nem kell sírni. Lepni kell.
2013. aug. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig, felnőtt vagy. Ha nekidurálnád magad, tudnál vältoztatni. A versírásba vetett időt és energiát használhatnád megoldás keresésre is! Sajnos nagyon félre lettél nevelve (nem bántani akarlak, nem vagy ezzel egyedül), jótékony emberekkel kellene magad körül venni. Nem tudsz úgy küzdeni ahogy mások, mert lenulláztäk az önbecsülésed. Tudom. Neked egy erős személyiség kell, aki lelkileg felemel, és egy jó pszichológus sem árt. Már az nagy lépés, hogy ide írtál! Kitartäs! Ha gondolod, írhatsz privátba!
2013. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

VERSET RÉG NEM ÍRTAM.HOGY LESZÁZALÉKOLTAK,NEM PÉNZÉRT VOLT!KÖSZI A SOK JÓINDULATOT,DE HA VALAKIT NEM NEVELTEK,CSAK AZ ÉLET AZ NE PRÉDIKÁLJON!!

MINDENKIBŐL CSAK A ROSSZINDULAT!!EZÉRT ILYEN EZ AZ ORSZÁG,ÉS NEM PÉNZT KÉRTEM,CSAK TANÁCSOT!!

2013. aug. 12. 00:15
 14/18 A kérdező kommentje:
EGYÉBKÉNT CSUPÁN 39-ALBÉRLETBEN ÉLTÜNK,MINDENKI A NETTEL ÉS A TELEFONNAL FOGLALKOZIK.MINDENÜNK MEGVOLT MÍG EGY ALVILÁGI ROMA BANDA.. NA MINDEGY MIT IRKÁLOK,ÚGY SEM AZ ÉRDEKEL TITEKET,TISZTELET A KIVÉTELNEK!
2013. aug. 12. 00:21
 15/18 anonim ***** válasza:
Azt hiszem félreértettél:) csak segiteni akartam.
2013. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
NEM RÁD ÉRTETTEM zümi!!!
2013. aug. 12. 19:35
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor megnyugodtam:)
2013. aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 tuccennéljobbat válasza:
Kérdem én az ilyen embereknek mi a ló füttynek kell gyerek mikor saját magát nem tudja ellátni normálisan, nincs megbízható anyagi háttér???? Annyira buták az ilyen emberek, hogy az nem igaz.
2014. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!