Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelki terrornak számít?

Lelki terrornak számít?

Figyelt kérdés
Anyám mindig azt mondja, őrült vagyok, teljesen ki készít idegileg. Zsarol, hogy ha nem megyek el az Édesapám után örökölt ingatlan 1/4 részemből, le írat a tulajdoni lapról, meg hogy meg veret! A nevelt lányomat többször is le cigányozza, a férjemnek az édes anyukáját aki 1969 - ben meghalt több alkalommal is le k ta. A gyermekeimet nem szereti, el mondja őket mindenféle lelenc gyerekeknek, mert sajnos gyermek otthonban vannak, meg fattyúnak titulálja őket. Állandóan rettegésben élünk, nem tudjuk mikor kitől kell tartanunk (félnünk). Még az ivó vizet is sajnálja tőlünk is és a kutyáinktól is. Hát Anya az ilyen? Állandóan azt mondja "Anyám", hogy olyan hülye vagy mint apád volt! Sajnos 28 éve meghalt. De Ő Szeretett engem, és még most is szeretne szegény ha élne. Neki Én a mindent jelentettem Az iránt érdeklődnék mit lehetne ez ügyben tenni? Lelki terrornak számít -e ez? NEM BÍROM MÁR, ELKÖLTÖZNI NINCS HOVÁ!
2013. aug. 10. 13:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Amit apukád után örököltél az a tiéd, nem írathat le. A többihez érdemben nem kívánok hozzászólni...
2013. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért vannak a gyerekeid nevelőotthonban?
2013. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Amit örököltél azt nem veheti el tõled. Vele laksz? Van valami oka, hogy mégis miért igy viselkedik veled?
2013. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
kell pár perc még emésztem..
2013. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az "olyan vagy, mint apád"- ot én us megkaptam, azt válaszoltam rá, hogy "hála istennek":D én összepakoltam, és beleugrottam az életbe. Nem bàntam meg! Sajnos érdembeli tanàcsot nem tudok adni:( csak annyit tudok mondani: Kitartás!
2013. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Kikkel élsz? Kinek a gyerekét neveled? A sajátjaid miért vannak otthonban? Ő tart el vagy eltartod magad? Ezeket jó lenne tudni.

Amúgy amit örökölsz, azt nem veheti el.

2013. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A kérdező miért nem válaszol?
2013. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

A gyermekeim lakhatási és anyagi gondok miatt és,mert egy [link] itt olvashatjátok miért is!!

Eltartjuk férjemmel magunkat valahogy..

De 43-évesen így élni..

Nehéz..

2013. aug. 11. 08:13
 9/18 A kérdező kommentje:

A férjemmel élek,anyu udvarában egy több mint 100-éves nyári konyhában,ahol,se víz,se villany. [link]

Senki gyermekét nem nevelem,csak 4-gyermekem van egy az első házasságomból,egy a férjem első házasságából,és a két közös Fiaink.

2013. aug. 11. 08:20
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
Buta vagy sajnos, ennyi a történet. Lett volna időd dolgozni, pénzt keresni, lakást venni, normalis albérletet keresni - nem vállalni gyereket, ha nem tudod eltartani megfelelő körülmények között. Sajnállak, de a saját butaságod levet iszod.
2013. aug. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!