Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek-e féltékeny a párom...

Lehetek-e féltékeny a párom gyerekére?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk csak együtt, viszonylag sok időt töltünk közösen ám eléggé unalmasan telnek a napok, mert pénz szűkében nagyjából sehová nem tudunk menni csak otthon ülni. Pontosabban tudnánk, de a maradék félretett pénzből a gyerekével megy eseményekre, kirándulni, strandolni, vásárolni, mozizni, stb. Ha én vetem fel ezek közül bármelyiket akkor tudomásul kell vennem, hogy nem futja rá. Próbálkoztam azzal hogy én finanszírozom, az elvből ki van zárva.

Emiatt irigységet érzek, mert párjaként szeretnék a kánikulában például nem otthon szenvedni hanem izgalmasabb életet élni; de közben lelkiismeret furdalásom van mert mi vagyok én a pár hónapos kapcsolata a gyerekhez képest, nincs jogom kifogásolni ahogy cselekszik. Más hogy lenne ezzel?


2013. aug. 7. 18:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Tud rólam, de nem akar velem találkozni, de még hallani sem rólam, teljesen tabu téma vagyok akkor. Ezt én természetesnek is találom, nem túl rég mentek szét a szülők és nem sokkal rá jöttem én, de nem volt semmi közöm a váláshoz.
2013. aug. 7. 20:30
 12/12 anonim ***** válasza:
Talán le kéne ülnötök beszélni, őszintén, és meg kéne kérdezni, hogy ez mindig így -e lesz. Engem is zavarna ez a helyzet, persze nem a gyerek, hanem, hogy a pénz miatt mellékvágányra vagyok téve.
2013. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!