Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek-e féltékeny a párom...

Lehetek-e féltékeny a párom gyerekére?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk csak együtt, viszonylag sok időt töltünk közösen ám eléggé unalmasan telnek a napok, mert pénz szűkében nagyjából sehová nem tudunk menni csak otthon ülni. Pontosabban tudnánk, de a maradék félretett pénzből a gyerekével megy eseményekre, kirándulni, strandolni, vásárolni, mozizni, stb. Ha én vetem fel ezek közül bármelyiket akkor tudomásul kell vennem, hogy nem futja rá. Próbálkoztam azzal hogy én finanszírozom, az elvből ki van zárva.

Emiatt irigységet érzek, mert párjaként szeretnék a kánikulában például nem otthon szenvedni hanem izgalmasabb életet élni; de közben lelkiismeret furdalásom van mert mi vagyok én a pár hónapos kapcsolata a gyerekhez képest, nincs jogom kifogásolni ahogy cselekszik. Más hogy lenne ezzel?


2013. aug. 7. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkoztam azzal hogy én finanszírozom, az elvből ki van zárva. - Miért is?
2013. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudsz mást tenni: vagy megszoksz, vagy megszöksz. A gyerekeinek tényleg elsőbbsége van előtted.


Viszont érdemes végiggondolnod, hogy a jövőben te akarsz-e családot, gyerekeket, mert könnyen előfordul, hogy ilyenkor a férfi azt mondja, hogy neki már van, a keretbe nem fér bele több vagy csak 1.

2013. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja elnézést, elfelejtettem odaírni, hogy én a női fél vagyok, plusz jóval fiatalabb is. Szóval a férfiúi büszkeség.
2013. aug. 7. 18:22
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Ja szóval, neki nem futja, de te nem fizethetsz, ezért ketten szívtok. Menekülj!
2013. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én sem állok valami fényesen szóval ha rajtam múlna se dőzsölnénk, de nekem megérné spórolni ha elmehetnénk egy strandra. Ő is félretesz, csak nem velem tervezi az elköltést, mert a gyerekkel kevesebbet van és így próbálja engesztelni.
2013. aug. 7. 18:26
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
A helyedben nem szakítanák, ha csak ennyi a gond. Strandra, moziba mehetsz barátnővel is.
2013. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Ez mind érthető szerintem, az egyetlen amivel én nem lennék kibékülve, hogy én miért nem fizethetek.. Az természetes lenne, hogy a gyerekét támogatja, ha van pénz az rá megy.. 23/L
2013. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Azért más barátnővel menni ide-oda, mint a párjával. Érthető, hogy programot, élményeket akar vele!
2013. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az nem megoldható, hogy te is elmenj velük? Hiszen a gyerek biztosan tudja, hogy apának barátnője van, akkor miért van kizárva a közös program?
2013. aug. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyerek vagy nem tud a barátnőről vagy a párja nem is tervezi elhívni, mert az 'plusz költség'...
2013. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!