Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek ilyen párokat?

Ismertek ilyen párokat?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, ahol a fiú és a lány vezetéknece azonos. Pl Tyukodi Bendegúz, Tyukodi Mária.

Esetleg olyat ahol a vetetéknév ill keresztnév is azonos betűvel kezdődik? Pl Foganincs Ferdinánd és Foganincs Franciska?



2013. aug. 7. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt egy tanárom, akit úgy hívtak, hogy Gálné Gál X. Meg egy Kovács-párt is ismerek, bár a nő házasság után meghagyta a nevét eredetinek, így fel se tűnik, hogy az egyben a lánykori neve is.
2013. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 AeonFLUX ***** válasza:
100%
Igen, mindkettő vezetékneve Mátyás, de ők már házasok.
2013. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ismertem egy Radics nevezetű lányt, aki egy másik Radicshoz ment férjhez. Azonos kezdőbetűjű keresztnévvel még nem találkoztam.
2013. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyanyám élettársa, meg a volt felesége. A nőt Kissné Kiss XY-nak hívják a mai napig, pedig már több, mint 25 éve elváltak.
2013. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szabó Viktor és Szabó Viktória nevű pár van az ismeretségi körömben.
2013. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is ismerek ilyen párt, de kíváncsi voltam vajon mennyire lehet gyakori. Azért akadnak akkor. Az Sz.V. és Sz. V. is érdekes. De olyant még nem találtam eddig, ahol amindkét név azonos betű. Gondolom az már ritka lehet.
2013. aug. 7. 18:36
 7/8 anonim ***** válasza:

A szomszédaink Kovács Gábor és Kovács Gabriella. A csaj nem vette fel a pasi nevét, szerinte hülyén nézne ki.

Bár furcsa mikor Gabit keresi valaki és mindkettő odanéz..

2013. aug. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

volt osztálytársam anyja és apja is Szalai vezetéknevű volt.


meg itt Angliábann volt egy munkatársam, aki vele azonos vezetéknevűhöz ment feleségül.

2013. szept. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!