Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ha a...

Ti mit csinálnátok ha a párotok erőszakoskodna veletek? Hogyan ráznátok le magatokról?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 21:26
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem értem kérdező,hogy hogy tud a férjed minden előrelátható jel nélkül megerőszakolni? Reggel csinál neked reggelit,este meg mikor alszol kikötöz és meghág?
2013. aug. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Amúgy nem biztos hogy hölgy a kérdező.

:D


De,nem lenne sok értelme nem védekezni.

Mindegy,hogy ki milyen erős.

Megpróbálni meg kell.

2013. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

teljesen életszerűtlen a kérdés, az erőszakos embereket azért ki lehet szűrni, nem úgy kezdik, h egyik nap virág meg vacsora, másnap este meg félholtra ver és megerőszakol.


nos, ha mégis ebben az elképzelt szituban lennék, akkor úgy hadakoznék, hogy látható sérülések maradjanak rajtam. aztán uzsgyi be a kórházba és látlelet. ezzel egy túra a rendőrségre, és nagyon hamar házon kívül találná magát a kedves fiatalember.

2013. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
79%
MIVAAAAAAAAAAN???? hát mint macskát szarni!!
2013. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
69%

Na gondolom pár nőverő nagylegény morcos lett a válaszoktól és kedves üzeneteket küldözgetnek.

(Tiltottam, fölösleges újra írni)

2013. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Ennek vannak előzményei és jelei. Tehát a nő valószínűleg észreveszi, hogy a párjával valami nincs rendben, a párja pedig már teljesen uralkodik rajta és tudja, hogy bármit megtehet következmények nélkül. Én nem jutnék el senkivel idáig mert nem hagyom magam kisebb dolgokban sem. De ha mégis, akkor mindenképp próbálnám védeni magam, kiabálnék, hátha meghallják a szomszédok, megpróbálnám tökön rúgni vagy a szemébe nyúlni, vagy megpróbálnám leütni valamivel, aztán pedig elfutnék és hívnám a rendőrséget.
2013. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
50%

"ki hagyná?"

"Mondjuk egy 50 kg. nő egy 110 kg. pasival szemben."


Nem hagyná, csak nem tud védekezni. Ez szimpla fizika.

Rugdoshat, de nem ér semmit. Az nem jelenti azt, hogy fekszik, mint a tönk, és hagyja.


A másik meg, a jelek. Igen, vannak, de ezeket nem mindenki veszi észre. Különben nem lennének bántalmazott nők, férfiak, gyilkosság, stb.

2013. aug. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
84%

Te figyelj.. én nem értem. Azt írod a párod. Akkor gondolom szereted és azért vagy vele. Akit szeretek, az engem nem tud megerőszakolni, mert azzal én is akarok szeretkezni, az meg ugye nem erőszak.

Ha nincs kedvem hozzá, akkor meg hangulatba hoz és már megint nem erőszak.

Ha valami nem működik a kapcsolatban, legyen az a szex.. vagy megbeszéled vele vagy elhagyod. De nem üldögélsz mellette....

2013. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
82%

"Ha nincs kedvem hozzá, akkor meg hangulatba hoz és már megint nem erőszak."


Attól erőszak, hogy nem kerülsz hangulatba, és ő ezt leszarja.

2013. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
83%

Erőszakoskodna?!

Addig élne. Én is tudok az lenni, ráadásul nem a gyenge fizikumú nők táborát erősítem...

2013. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!