Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ha a...

Ti mit csinálnátok ha a párotok erőszakoskodna veletek? Hogyan ráznátok le magatokról?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 21:26
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ kié a lakás, ha az övé, akkor lelécelnék úgy hogy ne is találjon meg, ha az enyém, akkor amikor nincs otthon zárcsere és amikorra várható az érkezése, akkor néhány szekrény méretű haver vagy fizetett testőr kedvesen elbeszélgetne vele.
2013. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
81%

az előttem szólónak igaza van!

de ez konkrétan attól is függ, hogy miben erőszakoskodik és mennyire akarod lerázni. Végleg, vagy csak akarsz pár szabadabb órát?

2013. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
82%
Ott hagynám!!
2013. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy az első.
2013. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
83%
Túl kevés infó. Meg akar d.gni mert ritkán csináljátok,vagy felpofozott mert nem volt elég meleg a kávé? Esetleg azért adott egy pofont mert összetörted a kocsiját?
2013. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

"otthagynám"

De előtte megerőszakolhat vagy mi?

2013. aug. 4. 21:40
 7/35 anonim ***** válasza:
68%
Megerőszakolt erre te komolyan megkérdezed,hogy mit csinálnánk?
2013. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
17%

"Attól függ kié a lakás, ha az övé, akkor lelécelnék úgy hogy ne is találjon meg, ha az enyém, akkor amikor nincs otthon zárcsere és amikorra várható az érkezése, akkor néhány szekrény méretű haver vagy fizetett testőr kedvesen elbeszélgetne vele."


Egy ismerősöm ezt a módszert alkalmazta. Az erőszakoskodó férj a kórházba került másnap a nő sósavat kapott az arcába a férj haverjaitól. Mikor kijött a férj a kórházból megkereste a nőt aztán félholtra verte.


Úgyhogy hajrá csajok. Lehet itt keményebb módszereket alkalmazni, csak az nagyon sokszor még keményebben üt vissza.

De persze tudom itt a GYK-n nagy szája van mindegyikőtöknek:)

2013. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
93%

Ja hogy te úgy érted, hogy már erőszak közben hogy lehet lerúgni? Én jártam női önvédelmi tanfolyamra, tanultam pár fogást.

Viszont úgy gondolom, hogy ennek van előzménye is, nem úgy van, hogy élünk boldogan egyszer meg leteper és pofán csap ha nem teszem szét a lábam. Gondolom volt előtte már jele az erőszakos viselkedésnek, esetleg elcsattant egy pofon - na akkor kell lépni.

2013. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrséghez fordulnék és távoltartási végzést kérnék ellene.
2013. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!