Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt +30asok, akik...

Vannak itt +30asok, akik rohadtul unják már a magányt?

Figyelt kérdés

És nem tudják miért nem jön össze semmi párkapcsolat? Vagy esetleg tudják az okát, és nem tudnak változtatni?

Elváltak, gyerekes anyukák, apukák , bárki!!!!

Én személy szerint már teljesen belebolondulok, és nem tudom mit csináljak. Csak megy fölöttem az idő, és semmi. Tippek? (Nem vagyok gépfüggő, ki mozdulok minden nap)



2013. aug. 1. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt nem írod, hogy mióta vagy egyedül és hogy mennyi ideig volt előtte párod, mert egyáltalán nem biztos, hogy "kóros" az egyedülléted. Minél hosszabb ideig tartott az előző kapcsolatod, annál hosszabb ideig tart felgoldozni, lezárni azt, még akkor is ha békében váltatok el. Szóval lehet hogy még nem kell aggónod, csak még magad sem akarod...

De ha már nagyon szeretnéd, akkor azt szokták mondani, hogy lazítani kell, nem görcsölni rajta, mert azt az ellenkező nem megérzi. Nem baj, ha regisztrálod magad a neten társkeresőbe, csak akkor nagyon aktívra kell venned a szűrőt, ott sok a szélhámos, csak kalandot kereső, de azért akadnak normálisak is, úgyhogy egy próbát megér. De a valódi programokra mindenképpen szükség van. Nem kimondottan éjszakai szórakozóhelyre gondolok, mert az olyan mint a net, tele van kalandvadásszal, hanem jópofa programokra, ahol emberek között lehetsz. Pl. strandolás, uszoda, fesztiválok, sportesemények... stb. Lehet, hogy itt nem közvetlenül életed párjával találkozol, hanem csak bekerülsz egy új haveri körbe ahol valahol valaki ismeri azt, aki Téged vár!

Mindenképpen legyél pozitív, gondolj jó dolgokra, képzeld el magad egy kiegyensúlyozott kapcsolatban, mint egy filmet vetítsd ki magad elé, és akkor bevonzod az életedbe. Az is fontos, hogy tudd kit keresel. Jó ha megfogalmazod pontosan milyen emberrel tudod elképzelni magad, amennyire pontosan csak tudod olyan pontosan képzeld el, és akkor könnyebben teljesítik az égiek :)Kitartást és sok sikert kívánok!

2013. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Január óta vagyok egyedül, az előtte lévő 10 évben mindig volt valakim!
2013. aug. 1. 14:50
 3/3 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm 33 éves és semmi komoly kapcsolata nincs. Neki az a gondja, hogy a pasik vagy kihasználják a jószívűségét és lenyúlják a pénzét, vagy csak szexelni akarnak vele, vagy csak barátként tekintenek rá és mint nő, nem kell a pasiknak. Az a baj, hogy talán ami befolyásoló tényező, hogy nagyon rosszul lát, egyik szemére vak, de szép arca van és nem látszik nagyon ez a fogyatékossága. Valamint nem épp a legvékonyabb (120 kg) 170 cm-hez. De emellett van egy nagyon barátkozós, közvetlen természete, és nagyon jószívű, adakozó, akit szeret, tényleg megtesz neki mindent, amit csak lehet. Mégsem sikerül hosszú távú kapcsolatot találnia és már nagyon szeretne ő is egy társat magának. Neten is próbálkozott, nem sikerült. Pedig én netes társkeresőn ismertem meg a férjemet és nagyon boldogok vagyunk, ezért ajánlottam neki is, de nem jött össze sajnos.
2013. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!