Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit választanátok? Egy látszat...

Mit választanátok? Egy látszatkapcsolatot, vagy a magányt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy megvan a nagy szerelem, akivel szívesen összekötnétek az életeteket, és aki után még évek múlva is sóvárogtok. De nem jön össze. Az okot ki-ki ízlése szerint találja ki magának :)


Ebben az esetben mit választanátok? Együtt élni, családot alapítani valakivel, aki bár jó ember, rendes ember, de mellette mindig arra a bizonyos másikra gondoltok, akivel csak úgy elvagytok, akivel a szex sem az igazi, stb... (ergo becsapjátok őt is és magatokat is), vagy inkább egyedül maradnátok?


Akik úgy gondolják, hogy a "szerelem úgyis elmúlik egyszer", ők biztos nyugodt szívvel megelégednének ezzel, mondván ez úgyis így normális. De mi van azokkal, akik még hisznek a szerelemben?


2011. jún. 28. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

nehéz kérdés, hol az egyik, hol a másik lehetőséget választanám. összességbe azt hiszem inkább a magány, nem tudnék ugy vkivel hosszu távon együtt élni, h nincs meg a szerelem köztünk,

másokat be le lehet csapni, akár egy életen át, de magunkat nem, maximum csak kis időre.

2011. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Akik hisznek benne, azok idővel rájönnek, hogy mégis elmúlik. Mondjuk amikor beleszeretnek másba.

Egyébként meg első körön legyen látszatkapcsolat, legalább szex van, aztán hátha egymásba szeretünk.

Ha meg jól passzolunk, akkor jöhet a házasság, gyerek. Amúgy sem vagyok a lángoló szerelemben kötött házasságok pártján, tübb mint felükben olyannyira elmúlik a szerelem, hogy el is válnak, mert azt hiszik, hogy ha már nincs szerelem, nincs házasság sem.

2011. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Pont ebben a helyzetben vagyok...én inkább hozzámegyek a jelenlegi páromhoz, mert tudom, hogy ő boldog lesz...
2011. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én elég gyakorlatias vagyok, és hiszek abban, hogy a legnagyobb szerelem is elmúlik egyszer. Éppen ezért csak az igazihoz szabad hozzámenni, mert benne még a szerelem elmúltával is találunk annyi értéket, hogy boldogan éljünk mellette! Soha nem élnék látszatkapcsolatban, nem érem be félmegoldással. Az egyetlen helyzet, amiért is elgondolkodnék rajta az lenne, ha közel a 40-hez még egyedül lennék, és gyereket szeretnék vállalni.. Ebben az esetben keresnék apajelöltet, akivel békés egyetértésben tudunk gyereket nevelni, de nem áltatnám azzal, hogy ő életem nagy szerelme.
2011. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos én ismerek ilyen kapcsolatot ami már legalább 2éve ilyen szomorú. Sok veszekedés, nem működik a szex, nem egyeznek stb... És ez én vagyok. Mégsem tudom otthagyni a párom, mert félek a magánytól. Tudniilik egész életemben magányos voltam és félek rettenetesen hogy újra bekövetkezik. Pedig ő többször megcsalt, elhagyott valaki másért, ÉN nem szeretem már. És mégsem vagyok képes elengedni. Talán már csak testvérileg vagy nemértem hogy kötődöm hozzá. Ha el tudnánk engedni egymást, talán találnék egy jobb embert, de mellette ez nehéz lenne...
2011. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Látszatkapcsolatba??? Soha!!! Akkor inkább az agglegénylét.
2011. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
egyedül sokkal inkább!
2011. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Legfeljebb örökbe fogadnék egy-két gyereket és megegyeznék egy hasonlóan magányos baráttal (vagy akivel legalább békében meglehetünk egymás mellett), de akkor is fenntartanám az elvem, hogy szerelem nélkül csak magammal...
2011. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
A társas magány károsabb, mint egyedül élni.
2011. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Latszatkapcsolat. Johetnek a lepontozasok, de akiha csak egyszer is volt egyedul huzamosabb ideig- es ezalatt eveket ertek-, akkor az megert engem.
2011. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!