Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják a nők, hogy...

Miért gondolják a nők, hogy túlöltözik a menyasszonyt?

Figyelt kérdés

Már vagy a 20. kérdést olvasom és mindenki azzal van megáldva, hogy nehogy túl öltözze a menyasszonyt... ha nem hófehér esküvői ruha lesz rajtuk, mégis hogy öltözné túl?

Azt értem, hogy vannak kevésbé csinos menyasszonyok, de ez nem túlöltözés kérdése, hanem tény.


2013. aug. 1. 11:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
20as vagyok... lepontozni le tudtatok, de érvekkel alátámasztani, miért nincs igazam, az persze nem megy... MO, én így szeretlek... vagy nem...
2013. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
35%

Szi! Én nem pontoztalak le, de az oldal színvonalát tekintve nem azért pontoztak el, mert nem volt hasznos a válaszod, amire való lenne az a kis kezecske, hanem mert szerintem nem értenek egyet azzal, hogy adni kéne a szomszédnéni véleményére.

De nem érdemes foglalkozni ezzel a pontozással. Max akkor lenne hiteles az egész, ha akkor kapnál piros pacsit, ha félrevezetően válaszolsz. Pl. hivatkozol egy törvényre, ami már nem hatályos, és ennek nem néztél utána. De itt minden szimpátia alapon megy. Aki nem ért veled egyet lehúz, kész...

2013. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mert túl sok mennyaszörny van.
2013. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
58%

Itt a pontozás egyáltalán nem úgy megy, ahogy kellene. Bár szerintem sehogy sem kellene. Hülyeség az egész. Egyesek szórakoznak azzal, hogy lepontoznak mindenkit, akivel nem értenek egyet, függetlenül attól, hogy a kérdésre válaszolt, vagy sem, hasznos volt-e amúgy a válasz, vagy sem.

Én sokszor jogászként válaszolok jogi kérdésekre, hivatkozásokkal, minden, és lepontoznak, simán, mert magával a szabályozással nem értenek egyet. Mintha én hoztam volna a törvényt...

Ez az oldal sajnos tele van ilyen csökkent képességű emberekkel...

2013. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!