Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják a nők, hogy...

Miért gondolják a nők, hogy túlöltözik a menyasszonyt?

Figyelt kérdés

Már vagy a 20. kérdést olvasom és mindenki azzal van megáldva, hogy nehogy túl öltözze a menyasszonyt... ha nem hófehér esküvői ruha lesz rajtuk, mégis hogy öltözné túl?

Azt értem, hogy vannak kevésbé csinos menyasszonyok, de ez nem túlöltözés kérdése, hanem tény.


2013. aug. 1. 11:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
50%

De amúgy rengeteg olyan kérdés is volt régebben mikor a koszorús lány akart ilyenben: [link]

lenni,meg hasonlóan volumentális ruhákba. Szerintem inkább kérdezze meg, a sok lehetek-e terhes kérdés mellett elfér

2013. aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
74%
A nők már csak ilyenek. És én épp ezért csak nőt vagyok hajlandó elvenni feleségül. Más nemű szóba sem jöhet.
2013. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon "igényes" az a rózsaszín förmedvény :D
2013. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
69%
Azért,mert nagyképűek! Ennyi,mi is mentünk úgy ismerőssel esküvőre,hogy jajj hát ezt vettem fel ugye nem öltöztem túl? Nem akarom tudod az legyen,hogy engem bámuljanak. Agy bajt kaptam tőle majdnem,egyébként nem öltözte túl abszolút és az esküvőn le sem tojták,hogy miben van.Mindenki a friss házasokat ünnepelte és szerintem ennek erről kellene szólnia nem a kis mariska ruhájáról.
2013. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk úgy alakult az esküvőmön, hogy az összes koszorúslány fekete-fehér ruhában volt, kivéve az egyik, aki feltűnő, rikító rózsaszínben. Előtte ő is azt mondta, hogy feketében lesz. Az az igazság, hogy a képeken ő tűnik fel először, nem én. Az is hozzátartozik, hogy 2 fejjel magasabb és 20 kilóval több mindannyiunknál.
2013. aug. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
83%

Itt inkább arról van szó, ha a menyasszony rövidben lesz, vagy konszolidált kosztümben, mi ne vegyünk fel báli ruhát.

De amúgy se. Ha a menyasszony habos-babos lesz, a koszorúslányok még lehetnek báliban, de más nem.


Azért, mert ez a menyasszony napja, és nem illik elvonni róla a figyelmet. Sem azért, hogy azt mondják: né má az a nő sokkal jobb a menyasszonynál!

Sem azért, hogy megbotránkoztassuk az embereket- pl. túl rövid szoknya, hivalkodó smink és viselkedés. Nem illik. A menyasszonyé és a vőlegényé a porond, mindenki más vonuljon kicsit háttérbe. Semleges színű és szabású ruhákkal. Csinosan, de nem hivalkodóan.


aki magára akarja vonni a figyelmet, a: csináljon lagzit és legyen ő a menyasszony, b: menjen el az Anna bálba, ott villoghat, és versenghet a többi nővel.

2013. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
74%

Én ezt az egészet nem értem. A családban az egyik rokonomat érte olyan vád, hogy túlöltözte a menyasszonyt (konkrétan a menyasszony mondta ezt utólag), pedig - mivel koszorúslány volt - előre egyeztetett ruhája volt!

Igaz, hogy törtfehér színű volt, de ezt pont a menyasszony akarta így. Ő kérte, hogy a két koszorúslány is fehérben legyen.

2013. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
44%

Nekünk kis esküvőnk volt, 50 vendéggel. rajtam egy egy egyszerű nyári hosszú fehér ruha volt, élő virággal a hajamban, amit én csináltam és a sminket is. Természetesnek tűntem, hozzám képest szinte minden lányon, nőn kisestélyi szerű ruci volt, parfümszag, smink stb. De én nem bántam, mert a páromnak így is én voltam a legszebb, és én is szépnek éreztem magam:) Bár pizsamában is tetszek a páromnak...

Néhány menyasszony eltúlozza, és tényleg ő akar lenni a legszebb, hogy mindenki őt csodálja. Pedig szerintem csak egyetlen egy embernek kell, hogy leessen az álla:D

2013. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
79%
Bezzeg a pasik soha nem aggódnak, hogy nem-e túlöltözik a vőlegényt! :D
2013. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
35%

azért másik oldalt is meg kellene nézni. Ha feltesz valaki egy kérdést, hogy ilyen és ilyen az alkata, milyen ruhát vegyen fel, linkelnek neki párat, és max. a 3. válaszban megjelenik, hogy az első kettő nem jó, mert túl öltözöd a menyasszonyt. Vagy hogy a válaszhoz tudni kellene, milyen ruha lesz az arán, mert nehogy túlöltözd.

Szóval nekem is megfordulna a fejemben, hogy illik-e, meg nem veszik-e esetlegesen túlöltözésnek, ha egy ilyen vagy olyan ruhát felveszek.

Ki tudna már eligazodni a sok-sok szokás hagyomány meg illem közt?

Szerintem még mindig inkább kérdezzék meg, mint hogy véletlenül olyan ruhában menjen, amit a 3. szomszéd valami hagyományra hivatkozva megszólhat.

2013. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!