Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjunk vagy maradjunk?

Menjunk vagy maradjunk?

Figyelt kérdés
A ferjem, akinek itthon is jo munkaja van allas ajanlatott kapot kulfoldon. A fizetese a mostani haromszorosa lenne plusz lakas es egeszsegbiztositas mind kettonknek! Nem elunk rosszul, de a ferjem szereti a kihivasokat es tudom, hogy menne (epitesz). A mostani munkajaba kicsit bele fasult unja mar! En nem szivesen mennek, de Azt sem szeretnem hogy miattam ne menjen. Egyedul meg nem menne!
2013. júl. 28. 23:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Felajánlották h menjetek Dubaiba lakni, ráadásul frankó fizetéssel és biztosítással? Kérdező, ez egy nagyon nagy lehetőség. Szerintem meg fogod bánni, ha nem mentek!
2013. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Igen, valoszinuleg az lenne a legjobb ha mennenk. Vegulis a ferjem mar nagyon beleelte magat. Es a mostani munkahelyen mar nem is nagyon erzi jol magat, szereti a munkajat es itt nincsenek meg a lehetosegek szamara hogy igazan nagyott tudjon "alkotni", ott viszont egy komoly csapat varja. Sajnalnam ha miattam nem valosulna meg az alma. De magamat is sajnalom :) egy kicsit egesz nap/heten szinte egyedul.

A munka Ido 8-12 16-20 pentek kivetelevel minden nap (a meleg miatt nem dolgozna 12es16 kozott.

2013. júl. 29. 15:31
 23/23 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2013. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!