Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjunk vagy maradjunk?

Menjunk vagy maradjunk?

Figyelt kérdés
A ferjem, akinek itthon is jo munkaja van allas ajanlatott kapot kulfoldon. A fizetese a mostani haromszorosa lenne plusz lakas es egeszsegbiztositas mind kettonknek! Nem elunk rosszul, de a ferjem szereti a kihivasokat es tudom, hogy menne (epitesz). A mostani munkajaba kicsit bele fasult unja mar! En nem szivesen mennek, de Azt sem szeretnem hogy miattam ne menjen. Egyedul meg nem menne!
2013. júl. 28. 23:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%

Én ... sírva fakadnék örömömben, és azonnal mennék dobozolni, macskának útlevelet intézni.

Menj szerintem, és tapasztald meg a különbséget.

2013. júl. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt írja, hogy amúgy mellékesen Észak-Koreába mennének... :)
2013. júl. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
48%
És ha Észak-Korea, akkor mi van?
2013. júl. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Ha Amerikáról,Angliáról,Németországról,Svédországról,Dániáról,Ausztriáról,Spanyolországró,Kanadáról,Ausztráliáról lenne szó,akkor csak úgy ugranék be az autóba,körbecsókolnám a férjem és már indulnánk is a repülőtérre!Csuhajja:)


Nosza indulj,mit veszíthetsz?:D

2013. júl. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szia! Én mit nem adtam volna ha anno egyszerre mehettem volna ki külföldre a férjemmel .... :-) Nekem 2 éve dolgozik kint a férjem ,most jutottunk el arra a szintre,hogy hamarosan mi is költözünk utána a lányunkkal !!! ;)(Németország) Egyértelmü ,hogy menjetek !!! Ez nem kérdés (: !!! Ne sajnáld itt hagyni M.o.-t !
2013. júl. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Dubai, es ezert is felek menni.
2013. júl. 29. 09:47
 17/23 anonim ***** válasza:
Dubai nektek jó hely lesz. Az csak más foglalkozású hölgyeknek ciki, de a férjed építész, te meg nem írtad, mit dolgozol, de 100 %, hogy nem azt.
2013. júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Cukrasznak tanultam es dolgoztam egy ideig, de mar Jo ideje itthon vagyok es nem dolgozok (volt egy balestenunk, nem tudok allo munkat vegezni) ezert is volt fontos a ferjemnek a biztositas. Es hat az angolom is gyenge, nagyon. En ott sem dolgoznek.
2013. júl. 29. 10:18
 19/23 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


nekem még az jutott eszembe, hogy tanulj nyelvet (arabot, angolt) mielőtt indultok.

Civilizált, normális világ- ti egyébként sem valószínű, hogy az első időben nagyon kapcsolatba kerülnétek a "klasszikus" arab világgal- de azért a beilleszkedésben egy sukran dzsaziran (köszönöm szépen) sokat tud segíteni.

Én mindenképpen mennék- hatalmas lehetőség megismerni egy másik országot, kultúrát- ha gyermekeitek vannak, akkor méginkább.

Indulás előtt esetleg légy tisztában az alap kulturális és iszlám vallási szokásokkal, néhány arab szó, biztos angol nyelvtudás és elvarázsol az a világ :) Ezzel nem leszel kiszolgálatott sem és tudsz emberi kapcsolatokat építeni akkor is, ha a férjed dolgozik.

Szép napot:

2013. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ezen te komolyan elgondolkozol???
2013. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!