Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjunk vagy maradjunk?

Menjunk vagy maradjunk?

Figyelt kérdés
A ferjem, akinek itthon is jo munkaja van allas ajanlatott kapot kulfoldon. A fizetese a mostani haromszorosa lenne plusz lakas es egeszsegbiztositas mind kettonknek! Nem elunk rosszul, de a ferjem szereti a kihivasokat es tudom, hogy menne (epitesz). A mostani munkajaba kicsit bele fasult unja mar! En nem szivesen mennek, de Azt sem szeretnem hogy miattam ne menjen. Egyedul meg nem menne!
2013. júl. 28. 23:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát te hülye vagy, ha maradsz ... már bocs... biztosítás, lakás, fizetés...

Te mit akarsz még?

2013. júl. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menjetek. Ha maradtok és elszalaszt egy lehetőséget, életed végéig hallgathatod, hogy bezzeg ha akkor....

Azért az az ajánlat nagyon jó lehet, és ha nem tetszik, akkor még mindig léphet tovább. Akár más országba is.

2013. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
35%
Érthető a dilemma, de nekem az a meglátásom, hogy ebben az országban hosszabb távon sem lesz semmi, ami miatt maradni érdemes. Akinek van lehetősége, jobban teszi, ha megy. Ha mégsem jön be számításotok, még mindig hazajöhettek. Bár nem jellemző, hogy hazajönne, aki egyszer kiment.
2013. júl. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De annyira mas elet van ott, felek hogy nem fogom birni. Es a gondok csak akkor kezdodnenek ha haza kellene miattam Joni.
2013. júl. 29. 00:04
 5/23 anonim ***** válasza:
Menjetek csak, bírni fogod, sőt, mégélvezni is. Én is 34 voltam, amikor kiköltöztünk (Svájc) az első 6 hónapban kicsit keresgélni kellett a helyem, kicsit átalakultak a kapcsolataim az otthon maradottakkal, de azután (és azóta egyfolytában) áldom a merészségünket, mert nagyon megérte, nemcsak anyagi szempontból. Nagyon nagy lehetőséget kapott a férjed, ami nem adódik gyakran, támogasd őt és végül -meglátod- te is élvezni fogod a fáradozásaitok gyümölcsét.
2013. júl. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

én sem akartam soha külföldön ragadni de vonzott kipróbálni és csak itt ragadtam. Hidd el meg fogod szeretni, neked is nap mint nap lesz kihívás a nyelv miatt a beilleszkedés, szerintem izgalmas dolog, az embernek mindig küzdenie kell vmiért egy kicsit ami nem hagyja h besavanyodj.

Én élvezem kinn, jól élek nagyon, pedig csak egyetem mellett dolgozom, de így is rengeteget rakok félre és mindent meg tudok venni amit akarok.

2013. júl. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Én is azt mondom, hogy menjetek. A változás nem feltétlenül rossz. Meg hát továbbra is együtt leszel azzal az emberrel, akit szeretsz. Szerintem ez elég biztosíték arra, hogy boldog légy.
2013. júl. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Én nem gondolkoznék rajta. Mennék mint a vihar. :)
2013. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
57%
De hol van ez a külföld? Mindenki úgy ír mintha teljesen természetes módon Nyugat-Európáról lenne szó. Pl. Afganisztánba nem mennék.
2013. júl. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%
Attól függ hova. Pl Németországba vagy Japánba biztos nem mennék. Angliába, Irországba, Franciaországba, Spanyolországba biztos.
2013. júl. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!