Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, aki akaratla...

Van itt olyan nő, aki akaratlanul összehozta a férjét azzal, akiért az később elhagyta?

Figyelt kérdés
Hogy tettétek túl magatokat rajta?
2013. júl. 27. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
meseld mar ezt el legyszi
2013. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A férjemet másfél éve kitették a munkahelyéről és ezután inni kezdett. Nem vészesen, de jóval többet, mint azelőtt. Hirtelen romlott azállapota, de nem ért el olyan szintre, ami az embernek az alkoholista szóról az eszébe jut. Még mielőtt meglett volna nagyobb baj, kerestem egy anonim önsegítő klubot. Nem is tudtam addig, hogy ilyen magyarországon is létezik, csak filmekben láttam ilyet. Ott taálkozott a nővel és most, hogy nem iszik, munkája is van és még a boldogságra is rátalált a boldogságra otthagyott a fenébe azzal a szöveggel, hogy még nem feküdtek le egymással, amíg el nem ment, mert velem szemben ez így korrekt, így még csak nem is gyűlölhetem.

Röviden ennyi.

2013. júl. 27. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Lehetetlen...Bár az ördög nem alszik, de én még tőle is éberebb vagyok...:)
2013. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne emészd magad,nem Te hoztad őket össze,bár a tényeken sajnos nem változtat.

Benne legalább volt gerinc,és bevallotta, mielőtt még lefeküdtek volna.Hidd el,úgy még jobban fájna.

bár ,tudom, ez most nem vigasztal.

de így van esélyetek külön külön a boldogságra.nem ba..ák át a fejed hónapokig,évekig.

2013. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Így nagyon fáj, hogy nincs kit hibáztatnom.
2013. júl. 27. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:
egyik fiú barátom járt így. együtt volt egy csajjal, akinek 1 év után bemutatta az egyik barátját. ők meg egymásba szerettek és azóta is együtt vannak.
2013. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

A fodrásznőm mesélte, hogy nagyon sokat járt hozzá az egyik legjobb barátnője, majd fél év után rájött, hogy nem is hozzá jár, hanem a férjéhez... El is váltak, barátnő meg azóta is együtt él fodrász csajszi férjével.


Majd találsz Te is másik pasit, és boldog leszel újra. Állítólag 3 milliárd pasi él a világon ;)

2013. júl. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!