Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá, hogy elmenjen...

Hogy vegyem rá, hogy elmenjen gyógyfürdőre?

Figyelt kérdés
Anyukámat (45éves) 3hete műtötték (kivették a méhét) az orvos gyógyfürdőt javasol, de anyukám nem akar elmenni. Mondtam neki, hogy a fürdő nagyon sokat segítene a gyógyulásában és legalább egy kicsit elszabadulna otthonról. Először úgy láttam meggyőztem, de most megint azt mondja, nem megy sehova! Egyébként nagyon befolyásolható személyiség de a családjára nem nagyon hallgat inkább kollégákra, barátokra. Én 22éves lány vagyok és van egy 24 éves nővérem és ott van még apám is és a nővérem 'élősködő' párja, szóval mi otthon meglennénk nélküle 1hónapig, de ő ezt valahogy nem bírja felfogni. Lehet az tartja vissza őt, hogy kifejezetten jól viselte a műtétet persze utána gyengélkedett de nem voltak különösebben fájdalmai és már annyira jól érzi magát, hogy feleslegesnek tartja a fürdőt, de én mondtam is neki, hogy ez azért elég nagy műtét és még nagyon sok mindent, de hajthatatlan. Mit tanácsoltok hagyjam vagy addig-addig beszéljek neki még végül el nem megy? És ha az utóbbi akkor mit mondjak neki?
2009. okt. 23. 11:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, az en anyukam is ilyen! Egyebkent o neki is kivettek a mehet. Ilyenkor a legjobb visszakerulni a regi kerekvagasba es nem pedig egyedul elutazni egy honapra ismeretlenek koze, az en anyukam tuti depresszioba esne! O imad fozni-sutni es gondosdkodni masokrol, neki ez a kikapcsolodas.

Hagyd, hadd dontson maga, ha nem szeretne,akkor ne eroltesd.

2009. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az egyebkent fura,h gyogyfurdot ajanlottak, ilyen tipusu mutet utan az kifelyezetten ellenjavallot.
2009. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ooops... kifejezetten
2009. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
miért ellenjavallott?
2009. okt. 23. 14:31
 15/16 anonim ***** válasza:
A fertozesek miatt, + ilyenkor kerulni kell a melegvizben valo ulest, mert verboseget okoz, szoval mutetek utan jodarabig nem ajanlott.
2009. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kivették a méhemet, semmi szükség nem volt gyógyfürdőre a gyógyuláshoz, sőt valószínűleg inkább árt, (vérbőség, fertőzésveszély)hiszen anyukádnál még a sebgyógyulás sem zajlott le. Ha olyan helyre kényszerítik, ahova nem akar menni, az a legkevésbé se lenne kikapcsolódás neki, inkább idegesítené, hogy nem lehet a szeretteit ellátó családanya.
2009. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!