Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék elköltözni "itthon...

Bino kérdése:

Hogy tudnék elköltözni "itthonról" 15 évesen?

Figyelt kérdés
Az úgynevezett "családom" kész katasztrófa. Anyám folyton engem okol mindenért. Azt mondja,hogy r***nc k**va vagyok meg ilyenek.. Senki nem tud velem normális hangnemben beszélni. Valaki mindig belém köt, mert mindig van valami problémájuk. Nekem ez nem kell, inkább lakom a híd alatt, vagy bárhol csak itt nem. Van valami ötlete valakinek? Bármi jó csak kérlek segítsetek!

#probléma #utálat #költözés #költözés gyorsan
2013. júl. 26. 20:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
32%

Én azért kíváncsi lennék ennek a történetnek a másik oldalára is. Vajon te hogyan viselkedsz anyukáddal? Mesélj már erről is, kérlek. csak hogy tisztább legyen a kép!


Egyébként pedig 15 évesen nem költözhetsz el otthonról szülői engedély nélkül.

2013. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Nincs oka arra, hogy lek.rvázzon? Mit csinálsz, hogy viselkedsz, hogy ennyire kiborítod? Bulizol-iszol-pasizol-pénzt költesz? Mennyire jellemző ez rád? Ok nélkül mondogat ilyeneket?
2013. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Cseréljünk helyet és azonnal megérted, hogy mindegy mit csinálsz...
2013. júl. 26. 22:55
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a parti arc.. Nem feküdtem le még senkivel, nem voltam eddig részeg, pénzt is alig költök..
2013. júl. 26. 22:57
 15/17 anonim ***** válasza:
Azt már tudjuk mi nem történt, de azt nem, hogy mi történt. Szóval mesélj!
2013. júl. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy mi történt.
2013. júl. 27. 10:05
 17/17 anonim válasza:
7. Én nem a butaságot írom hanem a valóságot! Az ember tök mindegy hogy hány éves 14 től lehet munkát kapni már ne is haragudj! Talán én ebben jóval tapasztaltabb vagyok mint te mivel én ott voltam 14 évesen és igenis dolgoztam 2 helyen! Hát az hogy éppen nem volt hivatalos szerinted ki nem szarja le ha éppen nem akarsz éhen halni??? Ha minden olyan gyönyörűen menne törvényszerűen akkor nem tartanánk itt ahol most! Lehet hogy a szüleim nemtörődömség miatt hagyták hogy elköltözzek otthonról de hát basszus ez evidens... :D hiszen ha törődtek volna velem akkor nem költöztem volna el! A lényeg hogy ha az ember akar akkor el tud költözni 15 évesen nagyon lazán otthonról! A kollégium megjegyezném az is szülői beleegyezéses! De elő lehet adni a szüleidnek kedves kérdező hogy szeretnél önállóságot tanulni és kollégiumba költözni furcsállnám ha erre nemet mondanak. Ha nagyon nem bírod otthon egyedüli HIVATALOS verzió Családsegítő és onnan intézet vagy nevelő szülők :/
2013. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!