Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem lehet születés után nevet adni a babának?

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 13:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de ami illik egy újszülött kisbabához, az nem biztos, hogy illeni fog egy 20 vagy 40 éves emberhez is.
2013. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Kedves kérdező! Szerinted mikor kell Magyarországon nevet adni a babának? Én kétszer szültem, mindkét esetben Magyarországon, és születés után adtam nevet a babáknak.
2013. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom a királyi baba kapcsán jött a kérdés, mert nekik 42 napjuk lett volna kitalálni a baba nevét. Persze, a születés után adod a nevét, de a kérdező úgy érti, hogy nem lehet-e pl. 2 héttel utána elnevezni? Hány napig lehet még gondolkozni?

Biztos mindenkinek vannak ötletei korábbról is, de ha kicsit ismerkedsz a babával, lehet hogy könnyebb dönteni mint 5 percen belül.

2013. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%
miért 42 nap? ha jól sejtem, Kate is 9 hónapig volt terhes... ennyire azért nincs megkönnyítve az arisztokraták élete :D
2013. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Születés után 42 napjuk lett volna kitalálni a baba nevét, de ők már 2 nappal utána tudták...
2013. júl. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
62%

Abszolút egyet értek a 6-os válaszolóval!

Van rá elég idő kitalálni, nekünk sincs még, és már nagyjából vannak neveink. És az, hogy végig azt hiszi valaki, hogy kislány lesz és mégis kisfiú, vagy fordítva, na pont ezért kell felkészülni mindenre, és mind a két nemből választani neveket, és végül együtt dönteni, ha 100% a neme. Ha valamelyik kedvenc név nem lett felhasználva, akkor inkább a következőnek adjuk, mint hogy egy embernek legyen 3 neve... Erről a két keresztnévről is megvan a véleményem, marhára hülyeség! :S

2013. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!