Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom hétköznap esténként...

A párom hétköznap esténként néha kocsmázgat. Baj ez? Miért?

Figyelt kérdés

Heti két-három este maximum, munka után beülnek a kollégákkal egy-két sörre. Nem szokott berúgni, csak beszélgetnek, kieresztik a gőzt.

Néha ráírok-rátelefonálok a barátaimra ilyenkor én is, hogy menjünk sétálni, vagy ilyesmi. Ilyenkor jön a kérdés, hogy "párod nem ellenzi?". Ha megmondom, hogy nem, hiszen ő is el szokott járni, akkor jön a hepaj, hogy milyen ember az ilyen, miért nem én vagyok az első neki munka után, meg különben is mennyi pénzbe kerül ez. El szoktam mondani, hogy szerintem ezzel semmi baj nincs, és amúgy is, nem sok közük van hozzá. Kicsit már idegesítenek is az ilyenek.

Tényleg olyan nagy baj ez? Megteheti, belefér.

34 éves, saját háza, autója van, én lassan egy éve vele élek, három éve vagyunk együtt. Sajnos nem dolgozom, mert megszűnt a munkahelyem másfél éve, de bevételem van, a munkaügyin keresztül újabb szakmát tanulok. Gyereket nem tervezünk se most, se máskor, mindketten irtózunk tőlük.

Az ennivalót, háztartási dolgokat, tisztítószert, rezsit, meg ilyesmit közösen rendezzük, a fennmaradó pénz meg mindkettőnknek a sajátja, amivel azt csinálunk, amit akarunk.

Nem megerősítést várok, mert én eldöntöttem már rég, hogy ez engem nem zavar, csak kíváncsi vagyok, hogy csak nekem fura a gondolkodásom, vagy az ismerőseimnek.


2013. júl. 24. 20:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Csak úgy érdekel, befolyásolni nem fog :)

Éppen ezért minden válasz helyes.

2013. júl. 24. 20:36
 12/20 anonim ***** válasza:
64%
Már miért ne férne bele egy jó kapcsolatba ez? Álomvilágban élsz kislány, majd megérted ha felnőttél.
2013. júl. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nincs probléma ezzel, főleg ha nem érzed elhanyagolva magad. Mindenkinek szüksége van egy ki szabadságra. Más véleményével meg ne foglalkozz!
2013. júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne férne bele?

2-3 este 1-2 sör okés. Az én párom nem kocsmázni, hanem horgászni jár a barátaival. Hetente 1 alkalommal, hétvégén egész napra. Én nem szólok érte pedig gyermekünk is van. A rokonságom még is azon sóhajtozik, hogy tehet ilyet, neki családja van. Nekem ez belefér nem foglalkozok a beszólásokkal.

2013. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem baj szerintem. A férjem nélkülem jár úszni én meg nélküle komolyzenei koncertekre. Nélküle járok el haverokkal ha úgy adódik stb. Nem vagyunk összenőve.
2013. júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ha te így boldog vagy, ne érdekeljen más! Nekem határeset, de mindenki más:)

Sok boldogságot és egy ketrec fehér gerlét!:)

2013. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Utolsó, tanulj meg szöveget értelmezni.

Mondom GYEREK NINCS ÉS NEM IS LESZ!

2013. júl. 25. 13:01
 18/20 anonim ***** válasza:
? Ez nekem szólt? Nem írtam gyerekről...a gerléket nektek szántam, amolyan szerelmi jelképként.
2013. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nem, nem neked szólt :)

Volt előtted egy troll, neki szólt, csak azóta már jeleztem, és a moderátorok kitörölték a kommentjeit :)

Sajnos a saját feleslegessé vált hozzászólásomat nem tudom jelenteni, hogy töröljék, kérlek, ne vedd figyelembe :)

2013. júl. 25. 21:56
 20/20 anonim ***** válasza:
Akkor jo, semmi gond!:) és? Beszéltetek azóta? Jutottatok valamire?
2013. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!