Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom hétköznap esténként...

A párom hétköznap esténként néha kocsmázgat. Baj ez? Miért?

Figyelt kérdés

Heti két-három este maximum, munka után beülnek a kollégákkal egy-két sörre. Nem szokott berúgni, csak beszélgetnek, kieresztik a gőzt.

Néha ráírok-rátelefonálok a barátaimra ilyenkor én is, hogy menjünk sétálni, vagy ilyesmi. Ilyenkor jön a kérdés, hogy "párod nem ellenzi?". Ha megmondom, hogy nem, hiszen ő is el szokott járni, akkor jön a hepaj, hogy milyen ember az ilyen, miért nem én vagyok az első neki munka után, meg különben is mennyi pénzbe kerül ez. El szoktam mondani, hogy szerintem ezzel semmi baj nincs, és amúgy is, nem sok közük van hozzá. Kicsit már idegesítenek is az ilyenek.

Tényleg olyan nagy baj ez? Megteheti, belefér.

34 éves, saját háza, autója van, én lassan egy éve vele élek, három éve vagyunk együtt. Sajnos nem dolgozom, mert megszűnt a munkahelyem másfél éve, de bevételem van, a munkaügyin keresztül újabb szakmát tanulok. Gyereket nem tervezünk se most, se máskor, mindketten irtózunk tőlük.

Az ennivalót, háztartási dolgokat, tisztítószert, rezsit, meg ilyesmit közösen rendezzük, a fennmaradó pénz meg mindkettőnknek a sajátja, amivel azt csinálunk, amit akarunk.

Nem megerősítést várok, mert én eldöntöttem már rég, hogy ez engem nem zavar, csak kíváncsi vagyok, hogy csak nekem fura a gondolkodásom, vagy az ismerőseimnek.


2013. júl. 24. 20:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%

én reggeltől estig kocsmában vagyok, és a párom mégis boldog:)

mire estére körbejárom az összes helyemet, h minden rendben van-e, -este elmegyek a bevételért, esetleg váratlan rendeléseket intézni-addig el is fáradok.pedig egy szál cigi sem volt a számba, se egy feles, de mégis ott élem a fél életem!

2013. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok ez a heti 2-3 este. A külön szórakozásról: rám is mindig néznek, hogy miért megyünk külön is szórakozni. Miért ne? Nem vagyunk összenőve.
2013. júl. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
igaz én fiatal vagyok még, de szerintem ezzel semmi baj nincsen :) 20 éves vagyok, és a barátom néhány haverjának a barátnője, már most hisztiket csap ha elmennek valahova inni egyet vagy egy kicsit bulizni. szerintem ezzel semmi baj nincs, attól hogy valaki kapcsolatban van, ugyanúgy időt kell szakítani a barátaira is. nem kell állandóan egymás nyakán lenni, néha mindenkinek kell egy kis kikapcsolódás csak a haverokkal
2013. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Jó, de ha ez a munkád, akkor az nem számít :)

Párom szerelő, kocsmába nem dolgozni jár, hacsak nem oda hívják ki őket napközben :)

2013. júl. 24. 20:07
 5/20 A kérdező kommentje:

A két-három este, az nem olyan, hogy hazajön éjfélkor, és alszik is :)

Utána mi ugyanúgy beszélgetünk még, esetleg együtt is eszünk, ha addig én nem kajáltam.

A hétvégéink meg 99%-ban teljesen közösek, a maradék 1% meg az, amikor rendkívüli melójuk van, és be kell mennie dolgozni - de az is csak egy-egy délelőtt van, és elég ritkán.

Nem érzem elhanyagoltnak magam.

2013. júl. 24. 20:09
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
Ha nektek egy ilyen laza kaspcsolat megfelel, akkor nincs vele semmi baj. De egy igazi jó kapcsolatba nem férne bele.
2013. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Semmi fura nincs benne, pláne, hogy nem részegedik le, és téged sem zavar, mert te is eljársz nélküli szórakozni. Nem minden pár van összenőve. Persze ha lenne gyereketek, akkor azért sok lenne ez a heti 2-3 alkalom.
2013. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged nem zavar,akkor ne érdekeljen, hogy mást mi zavar!
2013. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

Nem részeg, időben hazamegy. Dolgozik, gondolom nem keveset, ha anyagilag ilyen jól áll, mert a házat sem a szél fújta össze. Mert ugye megbeszélhetnék egy parkban is a csőkulcsot,meg az ilyen kütyüket,de ők egy-két sör mellett teszik. Ha Neked nem fáj, barátaidnak miért?

Az ilyen "barátok" tudják szítani a tüzet..

Rokonaim felháborodtak, férjem nélkül vettem színház bérletet, de ha egyszer őt nem érdekli..

Úgy gondolkodom én is, mint Te. Vannak dolgok, amit a barátaival tud megbeszélni, én is a saját barátnőimmel.

Lehet, de nem hiszem, mi gondoljuk rosszul, de nem csak az idő mennyisége, a minősége is számít. Mert hú de jó lenne, Veled akarná megbeszélni a dugattyút,meg ilyen szakmai dolgokat.

2013. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Mit érdekel másik véleménye? A te élet. Ne foglalkozz senkivel. :)
2013. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!