Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy jó legyen a...

Mit tegyek, hogy jó legyen a kisugárzásom?

Figyelt kérdés
Vannak emberek akikre ránézünk és árad belőlük a kedvesség és a pozitívum.Na én pont az ellenbkezője vagyok.És nagyon rossz.Nagyon szeretnék olyan lenni,akire ha ránézünk valahogy megszeretnénk ismerni .Sajnos az évek során nagyon megkeseredett lettem,és úgy érzem h senkit sem tudok a bizalmamba engedni,és inkább féljen tőlem mindenki,mint h ne szeressenek.VÁLTOZTATNI AKAROK EZEN!!!!Ha ránézek a képeimre nem láttom azt a csillágost,tüzet,szeretetet bájat aminek lennie kéne,csak egy nagyképű üres embert.Hogyan változtathatnék?Sajnos az emberek többsége "akik ismernek'" nemszeretnek.Xsak azt a nagyképű hülye lányt látják bennem aki vagyok...vagy voltam...és sajnos ez az én hibám,mert olyan dolgokat tettem amit szégyelek.Érzem,hogy ez nem jó így.Már magam miatt se.
2009. okt. 22. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kell egy nagy adag önbizalom, mosolyogni mindig mindenkor, bátran a szemébe nézni mindenkinek, egyenes határozott testtartás.

És, ha ezek együtt vannak akkor már meg is van a siker. De, nem elég ezt színlelni, így is kel érezni magunkat, ennek természetesnek kell lenni.

2009. okt. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hány éves vagy? :) Tudod van egy olyan "megfigyelés", hogy aki belül harmóniában él magával, a testével-lelkével, kívülről is meglátszik. Ami rosszat tettél, azon próbálj túllendülni. Senki sem tökéletes! Ezek után pedig "építsd" fel újra magad, mosolyogj az emberekre, legyél kedves velük. De ne kötelezőből, hanem úgy próbáld, hogy "belülről" jöjjön. először apróságokat tegyél (átadod a helyet a buszon , rámosolyogsz egy kemény arcú emberre , a boltba előreengedsz egy kismamát) szóval bármit, amivel a lelki alapok fejleszthetőek. Innen már könnyebb lesz, és mások is észre fogják venni a változást.

2009. okt. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az már eleve jó ha rájöttél mi benned az előnytelen.A következő hogy ezeken túllépj érzelmileg,mert e nélkül nem fog menni.Ne gyötrődj magadban,ez a következő lépés.Aztán ne viselkedj úgy amit írtál hogy nagyképű vagy,ezen is változtatni kell!Légy kedves,vicces(szeress nevetgélni),légy segítőkész,és öltözködj úgy ahogy te jól érezd magad a bőrödben.Képes vagy rám,mert lehetetlen nincs,de ezeket meg kell tenned!
2009. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Az önbizalom a legfontosabb.

A múltbeli hibáidat fogadd el, hogy meg nem történtté nem tudod tenni őket, de tanulj belőlük, és csak a tanulságot vidd magaddal. Ne süssön rólad, hogy szégyenkezel - azt tudatosítsd, hogy nem az a baj, ha hibázunk, hanem hoyg ha többször elkövetjük ugyanat a hibát, azaz ha nem tanulunk a hibáinkból! Törekszel a fejlődésre, tudatos ember vagy, nem csak úgy élsz bele a vakvilágba, szerintem ez egy jó alap!

Megkeseredettség? Ismerek ilyen embereket. Szerintem gyávák. Sokkal érdekesebb az élet, ha közel engedjük az embereket - azokat, akik úgy tűnnek, hogy megérdemlik - és bekockáztatjuk, hogy néha tévedünk. Még mindig jobb, mint kiégett, bizalmatlan, netán másokat becsapó, szeretetre képtelen f.sznak lenni.....

2009. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Egyél több rádiumot.
2009. okt. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha találkozol valakivel (akár ismerős, akár ismeretlen), jusson eszedbe mindig, hogy ő pont ugyanúgy azt szeretné, hogy te szeresd és ne félj tőle.
2009. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, én meg pont az ellentéte akarok lenni, túl sok hapsi szólít le, és nem hagynak békén, nem tudok így utazni, félek, hogy mikor kap el egy őrült, most is van egy, aki nem értette a nemet, remélem nem lesz baj.

(hozzátenném egy elég molett női egyed vagyok)

Szóval, ha sikerül is, csak óvatosan! :)

2009. okt. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Biztos szexi az illatod:-)))
2009. okt. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
14:14 tanácsát nagyon vedd komolyan. Másik: Nézd magad gyakran a tükörben. Próbálj előnyös arckifejezést fölvenni. Gondolj, valami bíztató vagy kedves dologra, és mit látsz, a tükörből néző arc elmosolyodik. Ezt próbáld ki többször is. Aztán már az utcán is menni fog. Jön szembe valaki, gondold azt: ez egy nagyon kedves jó ember biztosan. Erre alig tudod visszafogni a mosolyt, és fény jelenik meg a szemedben. Mindig mindenről és mindenkiről jókat gondolj. Bevihetsz egy kis szexis gondolatot is. Ránézel: De baró egy .... -gondolod magadban. És ott a huncut fény. Nem árt persze az sem, ha a hajad csillog, bármelyik olcsó samponnal eléred, fogaid jó fehérek(jól habzó, fehérítő fogkrém) és egy-két baró színes cucc, (akár valamelyik angol butikból:new to you). A tükörben nézd meg, tapasztald ki, hogy melyik színek a legelőnyösebbek neked. Sport a jó testtartásért. De a jó gondolatok az elsődleges hatásúak.
2009. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

csak akkor fogják az emberek látni benned a ragyogást, a belső szépséget, ha változol belül.

pl. végezz valamilyen karitatív munkát legalább egy ideig, mondjuk segíts a hajléktalanokon, beteg gyerekeken, kutyákon, amelyiket közelebb érzed magadhoz. ha tényleg szívvel, szeretettel csinálod, akkor ez némi belső átalakulással fog járni, nemesedik a lelked, valóban jószívű és kedves leszel.

ezt pedig nem marad majd észrevétlen, hidd el.

de ez csak akkor működik, ha nem kényszerből csinálod. ha erre még nem vagy kész, akkor még ne is várd, hogy nyitnak feléd az emberek, mert nem fognak érzékelni semmilyen változást a kisugárzásodban.

tehát, ha még nem menne, akkor előbb olvass önfejlesztő könyveket, járj el sportolni pl. ez is egy jó út a változáshoz.

2009. okt. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!