Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj hogy ilyen vagyok, hogy...

Baj hogy ilyen vagyok, hogy legyen kisugárzásom?

Figyelt kérdés
sziasztok.14 éves lány vagyok. igazából kicsit zárkozott vagyok és nem mondhatnám hogy huu de sokan ismernek de akik ismernek azok szeretnek:) pl: osztályból mindenki szeret. megbizik bennem, én is sokat viccelödök - ebszélek az osztályba :) az osztályba talán én vagyok a legnagyobb szájó, a tanárokkal is mindig viccelödök stb.. de az iskolába az osztályon kivül alig ismernek és ugy érzem nem tudom meg mutatni milyen vagyok. és azt hiszik egy unalamas pi*a vagyok.volt már oylan ismerösöm hogy mondta nekem hogy nem gondolta hogy iylen jófej vagyok mikor elöször megismert.azt szeretném hogy elsö láttásra szeressenek, igazán megismerjenek. hogy elgyen kissugárzásom. de hogy? alapjáraton segitö kész vagyok meg ugy senkit sem itélek el nem vagyok az a fent hordott orrú, a végletek embere vagyok, nagyon lelkizös de benne vagyok minden buliba... szóval szerintetek mit változtassak hogy lássák bennem mások is.(?)
2010. szept. 25. 18:09
 1/7 anonim válasza:
0%
írd ki egy táblára és akaszd a nyakadba
2010. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Egyél egy kis urániumot... attól lesz az embernek kisugárzása^^
2010. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak legyél igazán önmagad. Biztos vagyok benne, hogy van kisugárzásod. Úgy veszem észre a soraidból, talán túlságosan is kifelé forduló (extrovertált) vagy, ami annyit jelent, hogy nagyon csüngsz a külvilág véleményén, az elismerést vadászod. Nem hiszem, hogy jó deolog ezt tenni. Nevetségessé is válhatsz vele egy idő után. Lehet, hogy irgyled azokat, akik ilyenek, de az irigység nem jó tanácsadó.
2010. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az a bizonyos kisugárzás vagy van vagy nincs. Arra nem lehet "gyúrni":)

Én is olyan vagyok mint te. Teljesen más vagyok, mint amilyennek első néhány alkalommal lát az ember. Sőt, van hogy több hónap, több év kell hogy úgymond magamat tudjam adni egy bizonyos emberrel szemben. Pl. sógornőimmel is így voltam. De engem nem zavar.Na jó, sógornőimmel szemben a több év az már zavart, de ez van.

Viszont a "megnyílás" és a kisugárzás az két dolog. Rólam azt mondják, hogy csak állok a megállóban egyedül, "ártatlanul" várom a buszt, és mégis már így is van valami kisugárzásom.

2010. szept. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:)
2010. szept. 25. 19:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb, hogy elsőre unalmasnak tűnsz, majd kiderül, hogy nem vagy az; mintha fordítva lenne, azaz elsőre tűnsz jófejnek, majd később csalódnak benned.
2010. szept. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi :) akor ne változtassak semmit?

jó ez igy?

2010. szept. 26. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!