Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetne kisugárzásom?

Hogy lehetne kisugárzásom?

Figyelt kérdés
Tudom, furcsa kérdés, de úgy érzem, hogy nincs kisugárzásom. Amikor megkérdeztem a barátnőimet, hogy az első találkozásunkkor milyen kisugárzásom volt, azt mondták, hogy nem volt semmilyen, inkább csak az látszódott rajtam, hogy "minden rendben van" és kiegyensúlyozott vagyok - ezt viszont elég sokan mondták Ez lenne a kisugárzásom? Vagy ha nem, akkor hogyan érhetném el, hogy legyen kisugárzásom?
2011. aug. 5. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez relatív dolog:) A kisugárzás az,ha valakit meglátsz és vagy egyből negatív vagy pozitív véleményed lesz róla.Persze ha megismered kiderülhet egy negatív kisugárzású emberről is,hogy jófej,de szerintem ez a kisugárzás lényege! Én pl. látom az emberek arckifejezésén,h kedvesek e vagy sem!:) Általában nem tévedek:) Én pl. úgy érzem nekem elég erős kisugárzásom van, főleg a pasik felé, mert amikor az utcán sétálok elég sok szem szegeződik rám, elég diszkrét öltözetben is! Persze ez nem beképzeltésg nem azért mondom mert olyan szép vagyok,csak ezt én is érzem:) A csajoknak ált. negatív az első benyomásuk rólam ha megismernek megszeretnek :)
2011. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
MOSOLYOGJ MINDIG!!! :-))))))))))))
2011. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!