Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet nőies kisugárzáso...

Hogyan lehet nőies kisugárzásom? Mitől lesz meg valakiben az a bizonyos plusz?

Figyelt kérdés
Például vannak olyan nők akik nem feltétlenül szépek, mégis van egy bizonyos kisugárzásuk, amitől mégis szépnek találják őket az emberek. Ez mitől van?
2011. máj. 10. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ÖNBIZALOM


Tök mindegy szép vagy csúnya, a lényeg,hogy elhiszi magáról,hogy szép, vonzó, kívánatos, csábos. És ez elég.

2011. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
sztem ez vagy van, vagy nincs... de biztos nem minden pasi a noies kisugarzasu nokre bukik. nekem pl sztem nem sok noies kisugarzasom van, aztan megis imad a ferjem ugy ahogy vagyok :)
2011. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a világ nagy titka :) Ezt nem lehet kreálni, ennek ont az a lényege hogyvan van, vagy nincs. Adottság.


Biztos van egy adag határozottság is, de ha erőlteted és nem veledszületett akkor nem lesz az igazi.

Ugyaniez vonatkozik arra is hogy a nőies kisugárzáshoz kell báj is, de ezt abszolút nem lehet "csinálni", ez vagy van vagy nincs.

Kellemes hangszín, lágy beszéd, ez is olyan hogy vagy így születsz vagy nem, változtatni nem tudsz.

És még sorolhatnám :) Az öltözködés és frizura az amin lehet csiszolni, de a kisugárzás az olyan hogy direktbe csinálni nem lehet, vagy van valakinek vagy nincs de akkor nem is lesz. Hiába próbálnl viselkedést váltani az erőltettnek hatna ha nem olyan vagy alapból, kisugárzást még gyakorolni sem lehet.

2011. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Az ÖNBIZALOM
2011. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

bocsi elküldtem véletlenül


szóval: AZ ÖNBIZALOM bezony nem elég. Szrintem ez hülyeség, hogy ha valakinek van akkor mindegy hogy néz ki. Mert ha olyannak van önbizalma akinek nem kéne akkor az emberek úgyis leszólják, beképzeltnek titulálják, vagy csak szimplán leírják hogy hát igen, vajh mire is büszke?


Sosem hittem abban hogy pusztán az önbizalomtól valaki több lehet. Mögötte tartalom is kell.

2011. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
önbizalom, magabiztosság
2011. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
már előttem elmondták
2011. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedvesség

Egyéni látásmód, gondolkodás, meglepő asszociációk

Műveltség - ha bármihez hozzá tudsz szólni, az jó pont

Érdekes ellentmondások - pl ha nőies vagy, de a hobbid a motorozás, vagy pl ha vagány vagy, de bizonyos szempontból nems vagy érzékeny...

Titokzatosság - ne fecsegj folyton, tarts némi távolságot, ne lehessen soha tudni, hogy pontosan mire gondolsz, hányadán állnak veled

Határozott állásfoglalás, elvek

Tudj egyedül is ellenni, ne legyél folyton egy férfira ráutalva (pl akár külön bulizás is)

Kiforrott személyiség - saját élet, saját elvek, érdeklődési kör

Humorérzék


Mégis ezek mellett kifinomult, nőies, nem trehány, nem beszél csúnyán, nem vedel, meg effélék.

2011. máj. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!