Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Így is lehet kisugárzásom?

Így is lehet kisugárzásom?

Figyelt kérdés
ha kisugárzást akarok ahhoz hozzá tartozik a mosolygás. és azt is hallottam h a kisugárzásban az is benne van h csak magamat adjam.én viszont nem szoktam csak úgy oktalanul össze-vissza mosolyogni a világba.:S.és ha mosolyogni fogok egész nap az nem én lennék. (ha csak mindennap ezt csinálnám és akk változnék??)így lehet kisugárzásom?válaszokat légyszí!
2011. jún. 12. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tévedés. A kisugárzás nem azt jelenti, hogy ha állandóan mosolyogsz akkor jobban fogsz kinézni stb. Nem műmosoly kell egész nap, hanem ÖNBIZALOM. A kettő nem ugyanaz. Szeretned KELL önmagad (ezt meg kell tanulni, nem megy egyik percről a másikra) És ezt hívják kisugárzásnak, ezt mások látják majd rajtad, hogy jól érzed magad a bőrödben.
2011. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki vagy békülve önmagaddal alapból megváltozik a kisugárzásod, úgy hogy nem is tudsz róla. A jó kisugárzás nem azt jelenti hogy görcsösen figyelsz arra hogy mosolyogj stb, hanem magától jön ;)
2011. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

karizmatikusnak tartanak, állítólag jó a kisugárzásom, pedig elég ritkán mosolygok. Sőt, majdhogynem komor vagyok általában. Szóval nem kell vigyorogni, attól csak idióta leszel, legalábbis ha nem szívből jön.

Add önmagad. De amíg arra hajtasz, hogy jaj hogy legyen kisugárzásom, hogy feleljek meg mindenkinek... hát inkább egy zavarodott ember látszatát fogod kelteni, mint egy magabiztos, laza, stb képét jó kisugárzással.

2011. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
(: köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 13. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!