Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon már nem is szeretem?

Vajon már nem is szeretem?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt, nehezen megy az összecsiszolódás de egyelőre felülemelkedtünk a nehézségeken. Tegnap viszont kiakadtam egyre jobban belehergeltem magam h nem is illünk össze stb. Ő meg mint vmi kiskutya futott utánam, próbált a kedvemre tenni, éjjel folyton bújt, reggel szintúgy.És minél jobban csinálta annál jobban idegesített vele mert magam akartam lenni a gondolataimmal és nem értettem h ha é így viselkedem akkor ő mit rajong értem így(hozzáteszem alapvetően nagyon nem bújós, nem rajongós típus ezért is lepett meg). Ma reggel mondtam h nem is tudom h szeretem-e még. Tudom nagyon kegyetlenség. Kimentem a szobából de elsírtam magam h mit mondtam, visszamentem és láttam h ő is könnyezik. Sose sír. Mondtam h most hazamennék, este jöjjön át hozzám, főzök neki, de nem tudom miért vannak bennem ezek a furcsa gondolatok. Szerintetek?

21 éves vagyok a barátom 23


2013. júl. 22. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi baj, ez sokszor előfordul, egy ideig adjatok egymásnak több levegőt, többször legyetek külön, azalatt letisztul minden. Mondd el neki ezt az egészet,amit nekünk meg fogja érteni.
2013. júl. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem vagyunk olyan sokat együtt....lehet h attól jött rám a pánik, h pár nap múlva el kell utazni 3 hétre!?
2013. júl. 22. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!