Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem nem fogom tudni...

Úgy érzem nem fogom tudni boldoggá tenni. Hogyan küzdhetném ezt le? Vajon miért érzem ezt miközben nagyon szeretem őt?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem fogom tudni boldoggá tenni a barátnőmet,nem tudom miért van ez.Nagyon szeretem és szerelmes vagyok.De valamért vane gy ilyen érzésem,pedig nincsenek nagy elvárásai.Úgy értem nem kell neki luxus nyaralás stb.Nem az a fajta lány.Hol lehet a probléma gyökere?Nagyon nyomaszt ez az érzés és nem tudom miért van ez így.



A kérdést direkt írtam ide,igaz nem családi kapcsolatok témakör,de felnőtt emberek véleményére lennék kiváncsi és nem tinik vagyunk


2013. júl. 21. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A saját önbecsüléseddel van valami probléma, nem a barátnőddel.
2013. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
önbizalomhiányos vagy. meg kell szeretned magadat hogy magabiztos és határozott légy,ekkor nem fogod agyongondolni a dolgokat csak csinálni. ha ez megvan megszünik minden probléma. nyilván nem fog egyik naprol másikra menni.
2013. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy bennem van a hiba,egy percig sem hibáztatom őt.
2013. júl. 21. 10:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs benned hiba, még teljes önbizalommal is érez így az ember, mikor szerelmes, és úgy érzi, ő sosem lehet elég jó a szeretett emberhez képest.

Nem kell semmit tenned, ez elmúlik, amikor a kapcsolat már lecsillapodik. Sőt, olykor meg is fordul, és azt érzi az ember, már őt nem tudják boldoggá tenni. De ne így legyen! Csak élvezd ki, hogy szerelmesek vagytok!

2013. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!